Rewitalizacja części zespołu dworskiego w Kopyłowie (Szlak Morsa)
Zamawiający: horodlo (ezamawiajacy.pl), Horodło
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Kopyłów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji „SZLAK MORSA - PRODUKT TURYSTYCZNY GMIN 'MALOWNICZEGO WSCHODU'”. Inwestycja dotyczy rewitalizacji części zespołu dworskiego w Kopyłowie. Zamawiający nie dopuszcza ofert częściowych ani wariantowych. Wymagana jest obowiązkowa wizja lokalna przed złożeniem oferty.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 55 000,00 zł
- Obowiązkowa wizja lokalna przed złożeniem oferty
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
- Gwarancja i rękojmia: min. 60 miesięcy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: SE.271.5.2026
Numer postępowania SE.271.5.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Rewitalizacja części zespołu dworskiego w Kopyłowie
Wykonanie robót budowlanych w ramach rewitalizacji części zespołu dworskiego w Kopyłowie.
Dokumenty (16)
- Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docxdocx
- Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie wstępne Wykonawcy.docxdocx
- Zał. nr 3 do SWZ- Oświadczenie wstępne podmiot trzeci.docxdocx
- Zał. nr 4 do SWZ - art. 117 PZP.docxdocx
- Zał. nr 6 - Wykaz robót.docxdocx
- Zał. nr 7 - Wykaz osób.docxdocx
- Zał. nr 9 do SWZ - Przedmiary robót.zipzip
- Zał. nr 10 do SWZ - Protokół z przeprowadzenia wizji lokalnej.docxdocx
- SWZ 31.07.2026.pdfpdf
- Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna.zipzip
- zał. nr 1 do Umowy - Karta gwarancyjna.pdfpdf
- Zał. nr 5 - wzór umowy.pdfpdf
- 2026_BZP 00371431_01.pdfpdf
- SWZ zmiana nr 1 05.08.2026.pdfpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia BZP 05.08.2026.pdfpdf
- Modyfikacja treści swz nr 1 05.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.