Dostawa tablic interaktywnych do szkół
Zamawiający: prusice (ezamawiajacy.pl), Prusice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Skokowa (Szkoła Podstawowa w Skokowej im. Marii i Lecha Kaczyńskich)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę tablic interaktywnych dla placówek oświatowych (m.in. SP w Skokowej). Wymagane doświadczenie: jedna dostawa tablic do szkół/przedszkoli/żłobków o wartości min. 60 000 zł brutto w ciągu ostatnich 3 lat. Brak wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Możliwość wspólnego ubiegania się o zamówienie.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: jedna dostawa tablic interaktywnych do obiektów oświatowych o wartości min. 60 000 zł brutto w ciągu ostatnich 3 lat
- Potwierdzenie doświadczenia: referencje lub inne dokumenty od podmiotów, na rzecz których dokonano dostaw
- Brak wadium
- Brak zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.1.7.2026
Numer postępowania ZP.271.1.7.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa tablic interaktywnych
Dostawa tablic interaktywnych do wyposażenia placówek oświatowych.
Dokumenty (21)
- SWZ z dnia 31.07.2026r-sig.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do formularza ofertowego-Arkusz wyceny Tablice interaktywne.xlsxxlsx
- Załącznik nr 1 do SWZ -Formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ-Oświadczenie wykonawcy składane na podstawie art.125 ust.1 ustawy.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ-Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docxdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ-Oświadczenie Wykonawcy w zakresie art.108 ust.1 pkt 5 ustawy o br.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ- Zobowiązanie do udostępeniena zasobów przez inne podmioty;.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ-Projektowane postanowienia umowne.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ-Wykaz dostaw.docxdocx
- Załącznik nr 9 do SWZ-Oświadczenie Wykonawcy dotyczące zapewnienia serwisu gwarancyjnego.docxdocx
- ogłoszeniu o zamówieniu z dnia 31.07.2026r..pdfpdf
- Wyjaśnienia z dnia 04.08.2026r-sig.pdfpdf
- zmiana treści SWZ z dnia 04.08.2026r-sig.pdfpdf
- zmiana treści SWZ z dnia 07.08.2026r-sig.pdfpdf
- Załącznik nr 2 do SWZ - ZMIANA!OPZ z dn. 07.08.26r..docxdocx
- Załącznik nr 9 do SWZ -ZMIANA! Ośw. Wykonawcy dot.serwisu gwarancyjnego z dn.07.08.26r..docxdocx
- Wyjaśnienia z dnia 07.08.2026r-sig.pdfpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z 07.08.2026r.pdfpdf
- Zmiana SWZ z dnia 11.08.2026r.-sig.pdfpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 11.08.2026r..pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.