Dostawa sterylnych, leczniczych środków technicznych do angiografii
Zamawiający: szpitalelblag (ezamawiajacy.pl), Elbląg
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Elbląg
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sterylnych środków technicznych do pracowni diagnostyki angiograficznej na okres 19 miesięcy. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 25 pakietów asortymentowych. Składanie ofert odbywa się wyłącznie przez Platformę Zakupową przy użyciu podpisu elektronicznego.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 83 482,00 zł (lub zabezpieczenie w formie gwarancji/poręczenia)
- Podpis kwalifikowany elektroniczny na wszystkich dokumentach
- Złożenie oświadczenia ESPD
- Złożenie oświadczenia o braku podstaw wykluczenia (art. 5 K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ustawy o wspieraniu bezpieczeństwa narodowej
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 22/2026
Numer postępowania 22/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (20)
Część 1: Pakiet nr 1
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 1.
Część 2: Pakiet nr 2
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 2.
Część 3: Pakiet nr 3
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 3.
Część 4: Pakiet nr 4
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 4.
Część 5: Pakiet nr 5
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 5.
Część 6: Pakiet nr 6
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 6.
Część 7: Pakiet nr 7
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 7.
Część 8: Pakiet nr 8
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 8.
Część 9: Pakiet nr 9
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 9.
Część 10: Pakiet nr 10
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 10.
Część 11: Pakiet nr 11
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 11.
Część 12: Pakiet nr 12
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 12.
Część 13: Pakiet nr 13
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 13.
Część 14: Pakiet nr 14
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 14.
Część 15: Pakiet nr 15
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 15.
Część 16: Pakiet nr 16
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 16.
Część 17: Pakiet nr 17
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 17.
Część 18: Pakiet nr 18
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 18.
Część 19: Pakiet nr 19
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 19.
Część 20: Pakiet nr 20
Dostawa asortymentowa w ramach pakietu nr 20.
Dokumenty (7)
- (2026.07.31) załączniki od Nr 1 do Nr 35 do SWZ.zipzip
- (2026.07.31) SWZ.pdfpdf
- (2026.07.31) ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS146-00531859-pl.pdfpdf
- (2026.08.24) pytania i odpowiedzi.pdfpdf
- (2026.08.24) SWZ po zmianach.pdfpdf
- (2026.08.24) zmiany.pdfpdf
- (2026.08.24) Załączniki Nr 5A,10A, 20, 21, 23, 24, 32, 34 po zmianach.zipzip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.