Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi do Szpitala Praskiego
Zamawiający: szpitalpraski (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę materiałów zużywalnych do sterylizacji narzędzi medycznych dla Szpitala Praskiego w Warszawie. Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym. Wymagania dotyczące wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy nie zostały określone (brak wymogu). Termin składania ofert został przesunięty na 10.08.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak wymogu zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.63.JW.2026 - Sterylizacja - K
Numer postępowania ZP.63.JW.2026 - Sterylizacja - K
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (15)
Część 1: Część 1
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 2: Część 2
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 3: Część 3
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 4: Część 4
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 5: Część 5
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 6: Część 6
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 7: Część 7
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 8: Część 8
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 9: Część 9
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 10: Część 10
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 11: Część 11
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 12: Część 12
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 13: Część 13
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 14: Część 14
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Część 15: Część 15
Dostawa materiałów zużywalnych niezbędnych w procesie sterylizacji narzędzi.
Dokumenty (10)
- ZP.63.JW.2026 - SWZ.pdfpdf
- ZP.63.JW.2026-Załącznik nr 1-Formularz oferty.zipzip
- ZP.63.JW.2026-Załączniki 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 9.zipzip
- ZP.63.JW.2026-Załącznik nr 8 do SWZ - projekt umowy.pdfpdf
- ZP.63.JW.2026-Załączniki 2.1-2.15.zipzip
- Ogłoszenie o zamówieniu 30-07-2026.pdfpdf
- ZP.63.JW.2026-Załącznik 2 opis asortymentu.xlsxls
- ZP.63.JW.2026 Wyjasnienia nr 1 treści SWZ.pdfpdf
- ZP.63.JW.2026-Załącznik 2 opis asortymentu-zmiana 31.07.2026.7z7z
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w zakresie terminów_31.07.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.