Budowa drogi gminnej nr 110836L w m. Suchowola Kolonia
Zamawiający: adamowgmina (ezamawiajacy.pl), Adamów Gmina
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Suchowola Kolonia
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej w miejscowości Suchowola Kolonia (odcinek ok. 879 metrów). Zamawiający wymaga od wykonawcy posiadania polisy OC na min. 1 mln zł oraz doświadczenia w realizacji co najmniej dwóch podobnych robót drogowych o wartości min. 1 mln zł brutto każda w ciągu ostatnich 5 lat.
Kluczowe wymagania
- Polisa OC na min. 1 000 000,00 zł
- Doświadczenie: min. 2 roboty budowlane (remont, modernizacja, przebudowa lub budowa drogi) o wartości min. 1 000 000 PLN brutto każda w min.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: IR 271.6.2026
Numer postępowania IR 271.6.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa drogi gminnej nr 110836L w m. Suchowola Kolonia od km 0+000,00 do km 0+879,00
Budowa drogi gminnej w miejscowości Suchowola Kolonia na odcinku od km 0+000,00 do km 0+879,00.
Dokumenty (15)
- Specyfikacja Warunków Zamówienia.docxdocx
- Załacznik nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.docdoc
- Załacznik nr 3 do SWZ wzór formularza ofertowego.docxdocx
- Załacznik nr 4 do SWZ wzór oświadczenia.docxdocx
- Załacznik nr 5 do SWZ wzór wykaz robót.docxdocx
- Załacznik nr 6 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciego(3).docxdocx
- Załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - dokumentacja projektowa.7z7z
- OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdfpdf
- WYJAŚNIENIE TREŚCI SWZ.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ cd. - przedmiar.pdfpdf
- OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIApdf.pdfpdf
- Załacznik nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy — z klauzulą waloryzacyjną.docdoc
- ZMIANA TREŚCI SPECYFIKACJI WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdfpdf
- OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Z DN. 12.08.2026.pdfpdf
- WYJAŚNIENIE TREŚCI SWZ Z DN. 14.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.