Budowa kwatery 1C składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne (etap II) w Długoszynie
Zamawiający: czg12 (ezamawiajacy.pl)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Długoszyn, gm. Sulęcin
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa kwatery składowania odpadów (etap II) w miejscowości Długoszyn. Zamawiający przewiduje negocjacje z oferentami. Kryteria oceny to cena (60%) oraz okres gwarancji (40%). Wymagane jest doświadczenie w budowie kwater składowania odpadów (wykopy min. 150 000 m3 oraz uszczelnienie geomembraną min. 18 000 m2) oraz polisa OC min. 3 mln zł.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: budowa kwatery składowania odpadów (wykopy min. 150 000 m3, uszczelnienie geomembraną min. 18 000 m2) w ciągu ostatnich 7 lat
- Polisa OC: min. 3 000 000 zł
- Wymagane uprawnienia budowlane dla osób realizujących zamówienie
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: CZG-12/KWATERA/2026/06
Numer postępowania CZG-12/KWATERA/2026/06
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa kwatery 1C składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne (etap II)
Budowa kwatery składowania odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne (etap II) w miejscowości Długoszyn.
Dokumenty (28)
- Ogłoszenie [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji].pdfpdf
- SWZ na budowę kwatery 1C składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne (etap II) w ZUOK w Długoszynie, gm. Sulęcin.pdfpdf
- Załącznik nr 1 - Wzór formularza oferty.docxdocx
- Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia wraz z dokumentacją techniczną.zipzip
- Załącznik nr 3 - Wykaz robót.docxdocx
- Załącznik nr 4 - Wykaz osób.docxdocx
- Załącznik nr 5 - Wzór oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docxdocx
- Załącznik nr 5a - Wzór oświadczenia podmiotu, na którego zasoby powołuje się Wykonawca.docxdocx
- Załącznik nr 6 - Zobowiązanie podmiotu udostępniajacego zasoby.docxdocx
- Załącznik nr 7 - Grupa kapitałowa.docxdocx
- Załącznik nr 8 - Oświadczenie o aktualności informacji.docxdocx
- Załącznik nr 9 - Oświadczenie podmiotów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docxdocx
- Załącznik nr 10- Ogólne warunki umowy.docdoc
- Załącznik nr 11 - Oświadczenie Wykonawcy.docxdocx
- Załącznik nr 12 - Wykaz osób zatrudnionych na umowę o pracę.docxdocx
- Wyjaśnienie treści SWZ 10.08.2026r.pdfpdf
- Załącznik nr 2-Opis przedmiotu zamówienia.zipzip
- II Wyjaśnienie treści SWZ 10.08.2026r.pdfpdf
- DGI_kwatera1C.zipzip
- Długoszyn 170_10 mcp_GK.6640.940.2025 1.DXFdxf
- III Wyjaśnienie treści SWZ 10.08.2026r.pdfpdf
- Zmiana - SWZ na budowę kwatery 1C składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne (etap II) w ZUOK w Długoszynie, gm. Sulęcin.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ 10.08.2026r.pdfpdf
- IV Wyjaśnienie treści SWZ 10.08.2026r.pdfpdf
- V Wyjaśnienie treści SWZ 14.08.2026r.pdfpdf
- II Zmiana treści SWZ 14.08.2026r.pdfpdf
- II Zmiana - SWZ na budowę kwatery 1C składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne (etap II) w ZUOK w Długoszynie, gm. Sulęcin.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.