Zakup i dostawa ubrań specjalnych strażackich
Zamawiający: gminakety (ezamawiajacy.pl), Kęty
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Kęty
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup i dostawę ubrań specjalnych strażackich w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026. Realizacja w terminie do 3 miesięcy od zawarcia umowy. Brak wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.18.2026
Numer postępowania ZP.271.18.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa ubrań specjalnych strażackich
Dostawa ubrań specjalnych dla strażaków w ramach programu ochrony ludności.
Dokumenty (10)
- Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 31.07.2026.pdfpdf
- SWZ_Dostawa ubran specjalnych.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 2 - Oświadczenie wykonawcy.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 3 - OPZ.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 3a - wymagania KG PSP ubrania dla OSP.pdfpdf
- SWZ_Załącznik nr 3b - Tabela rozmiarów.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 4 - PPU.docxdocx
- Zapytanie nr 1,2,3 + odpowiedz + zmiana SWZ.pdfpdf
- SWZ_Załącznik nr 3 - OPZ- zmiana z dnia 04.08.2026.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.