Organizacja autokarowej wycieczki do Wiednia i Doliny Wachau
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Wiedeń i Dolina Wachau
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową organizację wycieczki autokarowej dla 144 osób w terminie 10-13 września 2026 r. Zakres obejmuje transport, zakwaterowanie w hotelach min. 3* w Wiedniu (do 30 km od Stephansplatz), wyżywienie oraz ubezpieczenie uczestników. Wykonawca musi zapewnić 3 autokary (ok. 48 osób każdy). Możliwa zmiana liczby uczestników (±6 osób) bez zmiany ceny.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 2 000,00 zł
- Składanie ofert wyłącznie przez Platformę e-Zamówienia
- Wymagane ubezpieczenie KL: min. 30 000 EUR, NNW: min. 15 000 EUR, bagaż: 1 000 PLN
- Zakwaterowanie w hotelach o standardzie min. 3* (identyczny standard dla wszystkich hoteli)
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
„Kompleksowa organizacja w dniach 10-13.09.2026 r. wycieczki autokarowej do Wiednia i doliny Wachau"
Pozostałe dokumenty dostępne są na stronie prowadzonego postępowania (Platforma e-
Zamówienia), dostępnej pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
Załączniki
Ogłoszenie o zamówieniu
PDF | 84.25 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Przemysław Słoń - Zastępca Dyrektora Wydziału Administracji i Kadr
Redaktor:
Agnieszka Walkowicz-Wesołowska
Osoba publikująca:
Monika Olbratowska
Data utworzenia:
31-07-2026
Data publikacji:
31-07-2026 12:39
Data aktualizacji:
31-07-2026 12:39
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (1)
Część 0: Organizacja autokarowej wycieczki do Wiednia i Doliny Wachau
Kompleksowa organizacja wycieczki autokarowej dla 144 osób (3 autokary) w dniach 10-13 września 2026 r.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o zamówieniu
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.