TZ.383.57.2026 (PN) Dostawa systemu do szybkiej identyfikacji drobnoustrojów metodą spektrometrii mas wraz z dzierżawą aparatu.
Zamawiający: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY, Poznań (województwo wielkopolskie)
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie prowadzone przez podmiot z Torunia (na podstawie linku do platformy) za pośrednictwem platformy zakupowej. Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną (podpis kwalifikowany). Termin składania ofert upływa 04.09.2026 r. o 09:30. Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonych fragmentach.
Kluczowe wymagania
- Oferta musi być złożona drogą elektroniczną na platformie [link dostępny w aplikacji]
- Wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny na dokumentach
- Termin związania ofertą: 90 dni od dnia upływu terminu składania ofert (do 02.12.2026 r.)
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych o przedmiocie zamówienia
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w przesłanych dokumentach.
Dokumenty (5)
- SWZ TZ.383.57.2026.pdfpdf
- SWZ TZ.383.57.2026.docdoc
- Załączniki 2 do SWZ TZ.383.57.2026.xlsxxlsx
- Załącznik Nr 8 do SWZ - JEDZ TZ.383.57.2026.docdoc
- Ogłoszenie o zamówieniu TZ.383.57.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.