Dostawa koszy na psie nieczystości

Zamawiający: ZARZĄD PAŁACU KULTURY I NAUKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Warszawa
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę 20 sztuk koszy na psie nieczystości z daszkiem i dozownikiem. Kosze mają być wykonane z drewna iglastego (kolor palisander) na stalowej, ocynkowanej i malowanej proszkowo konstrukcji (RAL 7016). Każdy zestaw musi zawierać min. 100 sztuk woreczków starterowych. Gwarancja min. 24 miesiące.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Jesteś tutaj Start Zamówienia publiczne 2026 OZ/1415/14/2026 - Dostawa koszy na psie nieczystości 31 lipca 2026 OZ/1415/14/2026 - Dostawa koszy na psie nieczystości OZ/1415/14/2026 - Dostawa koszy na psie nieczystości Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa, w imieniu i na rzecz którego działa Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o., zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: " Dostawa koszy na psie nieczystości ", nr OZ/1415/14/2026 Termin składania ofert: do 07.08.2026 r. godz. 12:00. OZ/1415/14/2026 - Zapytanie ofertowe OZ/1415/14/2026- Formularz oferty OZ/1415/14/2026 - Wzór umowy Metryczka Metryczka Metryczka Wytworzono: 2026-07-31 09:40 przez: Opublikowano: 2026-07-31 11:03 przez: Paulina Traczyk Zmodyfikowano: 2026-07-31 11:02 przez: Paulina Traczyk Podmiot udostępniający: Biuletyn Informacji Publicznej Przedsiębiorstwa Spółki Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o. Odwiedziny: 38 Rejestr zmian Rejestr zmian [2026-07-31 11:02:41] Paulina Traczyk Publikacja ogłoszenia o zamówieniu [2026-07-31 10:49:03] Paulina Traczyk Publikacja ogłoszenia o zamówieniu [2026-07-31 09:23:06] Paulina Traczyk Publikacja ogłoszenia o zamówieniu

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Dostawa koszy na psie nieczystości

    Dostawa 20 sztuk koszy na psie nieczystości z dozownikiem i zestawem woreczków.

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Dostawa koszy na psie nieczystości — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne