Sprzedaż nieruchomości niezabudowanych w Chotowie
Zamawiający: URZĄD GMINY KRASOCIN, Krasocin (województwo świętokrzyskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Chotów, obręb 0003
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż czterech działek o charakterze rolniczym (nieużytki/tereny do zalesienia) w miejscowości Chotów. Działki posiadają wydane decyzje o warunkach zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Przetargi odbędą się 02.09.2026 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Krasocin.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium przelewem do 28.08.2026 r.
- Przedłożenie oświadczenia o zapoznaniu się z ogłoszeniem, stanem prawnym i faktycznym nieruchomości
- Posiadanie dowodu tożsamości (osoby fizyczne) lub pełnomocnictwa (osoby prawne)
- W przypadku cudzoziemców - niezbędne zezwolenia
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o przetargu 02.09.2026 r. - Chotów (PDF | 179,22KB)
Części zamówienia (4)
Część 1: Działka nr 81/8
Nieruchomość o pow. 0,1969 ha, tereny rolnicze (nieużytki i częściowo zalesienie), przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Część 2: Działka nr 81/10
Nieruchomość o pow. 0,1873 ha, tereny rolnicze (nieużytki), przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Część 3: Działka nr 81/11
Nieruchomość o pow. 0,1633 ha, tereny rolnicze (nieużytki), przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Część 4: Działka nr 81/12
Nieruchomość o pow. 0,1750 ha, tereny rolnicze (nieużytek i część rolna), przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o przetargu 02.09.2026 r. - Chotów (PDF | 179,22KB)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.