Zakup komputerów biurowych
Zamawiający: URZĄD MIASTA RZESZOWA, Rzeszów (województwo podkarpackie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Rzeszów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu komputerowego dla Urzędu Miasta Rzeszowa. Przedmiotem jest zakup 10 sztuk laptopów oraz 10 sztuk monitorów. Wymagane są wysokie parametry techniczne (procesory min. 12-rdzeniowe, matryce min. 26,9 cala 2K) oraz wsparcie serwisowe producenta lub autoryzowanego partnera (min. 36 miesięcy gwarancji). W toku postępowania zmieniono wymagania dotyczące rozbudowy dysków w laptopach.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja producenta: min. 36 miesięcy
- Serwis realizowany przez Producenta lub Autoryzowanego Partnera Serwisowego
- Firma serwisująca musi posiadać ISO 9001 lub równoważne
- Sprzęt musi posiadać certyfikat ISO 50001/TCO lub równoważny
- Sprzęt fabrycznie nowy, z autoryzowanego kanału dystrybucji w UE
Części zamówienia (2)
Część 1: Dostawa 10 szt. zestawów komputerowych typu Laptop
Dostawa 10 sztuk laptopów o wysokich parametrach (min. 12 rdzeni, 16GB RAM DDR5, 512GB SSD NVMe, matryca 15,6-16 cala FHD, certyfikat MIL-STD-810H).
Część 2: Dostawa 10 szt. monitorów
Dostawa 10 sztuk monitorów 26,9 cala o rozdzielczości min. 2560x1440 (2K), z głośnikami i funkcją Pivot.
Dokumenty (24)
- Zał nr 2 - zapytanie ofertowepdf
- Zał. nr 2 - zapytanie ofertowe - wersja edytowalnadocx
- Zał. nr 3 - formularz ofertadocx
- Projekt umowypdf
- Projekt umowy - wersja edytowalnadocx
- Oświadczenie wykonawcy - wersja edytowalnadocx
- Szczegółowy opis przedmiotu zamówieniadocx
- Opis przedmiotu zamówienia - po pytaniach - wersja edytowalnadocx
- Pismo -odpowiedź na pytanie do zakupu komputerów - wersja edytowalnadocx
- Pismo -odpowiedź na pytanie do zakupu komputerówpdf
- Projekt umowy 21.07.2026 - wersja edytowalnadocx
- Projekt umowy 21.07.2026pdf
- Odpowiedź na pytanie do zakupu komputerów 24.07.2026 - wersja edytowalnadocx
- Odpowiedź na pytanie do zakupu komputerów 24.07.2026pdf
- OPZ 2023.07.2026 - wersja edytowalnadocx
- OPZ 23.07.2026pdf
- Pismo II -odpowiedź na pytanie do zakupu komputerów 24.07.2026 - wersja edytowalnadocx
- Pismo II -odpowiedź na pytanie do zakupu komputerów 24.07.2026pdf
- OPZ 24.07.2026 - wersja edytowalnadocx
- OPZ 24.07.2026pdf
- OPZ 29.07.2026 - wersja edytowalnadocx
- OPZ 29.07.2026-sigpdf
- Pismo -odpowiedź na pytanie 29.07.2026pdf
- Pismo -odpowiedź na pytanie 29.07.2026 - wersja edytowalnadocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.