DZP/47/2026 Sukcesywna dostawa różnego sprzętu jednorazowego użytku przez okres 24 miesięcy - akcesoria oddechowe do sprzętu.
Zamawiający: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI WE WŁOCŁAWKU, Włocławek
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie komunikat o błędzie (429 Too Many Requests) oraz informację o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Brak treści właściwej zamówienia publicznego.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (8)
- Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w Dz.U. U.E. w dniu 25.06.2026r..pdfpdf390.99 kB
- SWZ DZP - 47 - 2026 z dnia 25.06.2026r..pdfpdf13715.2 kB
- SWZ DZP-47-2026 AKCESORIA ODDECHOWE wersja edytowalna wraz z załacznikami23.06.2026.docdoc747.5 kB
- Załącznik nr 2.1 - 2.8 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowy w wersji edytowalnej .xlsxls136 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia opublikowane w Dz. U. U.E. w dniu 23.07.2026r..pdfpdf397.24 kB
- Pytania i odpowiedzi wraz z modyfikacją załącznika nr 2.1doc-sig.pdfpdf1233.22 kB
- Załącznik nr 2.1 Formularz asortymentowo-cenowy PO MODYFIKACJI.pdfpdf504.13 kB
- Załącznik nr 2.1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowy PO MODYFIKACJI w wersji edytowalnej .xlsxls41.5 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.