IP.272.16.2026 Dostawa wraz z montażem podnośników sufitowych dla osób niepełnosprawnych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Strzyżowie
Zamawiający: POWIAT STRZYŻOWSKI, Strzyżów (województwo podkarpackie)
Budżet powiatu Powiat Strzyżowski 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikaty o blokadzie dostępu do platformy zakupowej. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (20)
- Zał. nr 1 Formularz ofertowy.docxdocx25.66 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf111.67 kB
- Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfpdf465.04 kB
- Zał. nr 2 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docxdocx21.56 kB
- Zał. nr 3 Projekt umowy.pdfpdf285.38 kB
- Zał. nr 4 OPZ-ZADANIE A.pdfpdf198.31 kB
- Zał. nr 5 OPZ-ZADANIE B.pdfpdf215.55 kB
- Zał. nr 6 Wizualizacje pomieszczeń.zipzip1151.88 kB
- IP.272.16.2026 Zmiany treści SWZ nr 1.pdfpdf289.47 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf44.05 kB
- Specyfikacja Warunków Zamówienia-modyfikacja 23.07.2026.pdfpdf465.1 kB
- Wizualizacja_SOSW_Strzyzow_I_pietro_modyfikacja_23.07.2026.pdfpdf213.03 kB
- Zał. nr 1 Formularz ofertowy-modyfikacja 23.07.2026.docxdocx25.85 kB
- Zał. nr 4 OPZ-ZADANIE A-modyfikacja 23.07.2026.pdfpdf199.41 kB
- Zał. nr 5 OPZ-ZADANIE B-modyfikacja 23.07.2026.pdfpdf215.47 kB
- IP.272.16.2026 Zmiany treści SWZ nr 2.pdfpdf240.22 kB
- Specyfikacja Warunków Zamówienia-modyfiakcja 28.07.2026.pdfpdf465.09 kB
- Zał. nr 1 Formularz ofertowy-modyfikacja 28.07.2026.docxdocx25.82 kB
- Zał. nr 5 OPZ-ZADANIE B-modyfikacja 28.07.2026.pdfpdf222.67 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf38.26 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.