ZP 5/2026 ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE WYKONYWANIA OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH, KWALIFIKACJI I WALIDACJI SERWISOWYCH SPRZĘTU I APARATURY MEDYCZNEJ
Zamawiający: REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W OPOLU, Opole (województwo opolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie komunikat o błędzie (429 Too Many Requests) oraz informację o blokadzie adresu IP. Brak jakichkolwiek danych dotyczących zamówienia publicznego, przedmiotu zamówienia, terminów czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (20)
- Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026-BZP 00357057-01.pdfpdf3390.58 kB
- Specyfikacja Warunków Zamówienia - ZP 5-2026.pdfpdf416.91 kB
- Załacznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - ZP 5-2026.pdfpdf366.12 kB
- Załącznik nr 2 do SWZ - OFERTA - ZP 5-2026.docxdocx44.97 kB
- Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie z art. 125 pzp - ZP 5-2026.docxdocx28.51 kB
- Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie - wspoólne ubieganie się o zam. - ZP 5-2026.docxdocx28.14 kB
- Załącznik nr 5 do SWZ - projekt umowy ZP 5-2026.pdfpdf306.38 kB
- Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie sankcje ZP 5-2026.docxdocx28.64 kB
- Załącznik nr 1A do SWZ - Formularz cenowy.xlsxxlsx37.51 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - zmiana terminu składania ofert do 03.08.2026 .pdfpdf24.29 kB
- Pytania do SWZ i odpowiedzi Zamawiającego - ZP 5-2026 - część 2.pdfpdf845.27 kB
- ZMIENIONY - Załącznik nr 5 do SWZ - projekt umowy ZP 5-2026 - wersja 2.pdfpdf560.6 kB
- ZMIENIONY - Załącznik nr 2 do SWZ - OFERTA - ZP 5-2026.docxdocx45.16 kB
- Sprostowanie odpowiedzi na pytanie nr 3 z dnia 28.07.2026 r..pdfpdf302.62 kB
- Sprostowanie odpowiedzi na pytanie nr 3 z dnia 28.07.2026 r..pdfpdf302.62 kB
- ZMIENIONY - Załącznik nr 2 do SWZ - OFERTA - ZP 5-2026.docxdocx45.16 kB
- Sprostowanie odpowiedzi na pytanie nr 3 z dnia 28.07.2026 r..pdfpdf302.62 kB
- Pytania do SWZ i odpowiedzi Zamawiającego - ZP 5-2026.pdfpdf386.75 kB
- ZMIENIONY - Załącznik nr 5 do SWZ - projekt umowy ZP 5-2026.pdfpdf309.79 kB
- 2026-07-2714:30:22pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.