Zapytanie ofertowe - Zamówienia publiczne
Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W ZDUŃSKIEJ WOLI, Zduńska Wola (województwo łódzkie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Status
- unieważnione
Treść ogłoszenia
Zamówienia publiczne RSS - kanał RSS dla kategorii XML A zmniejsz tekst na stronie A domyślna wielkość tekstu na stronie A powiększ tekst na stronie Wyszukiwarka Wyszukiwana fraza Zamówienie na Zamawiający wybierz z listy Powiat Zduńskowolski Powiat Zduńskowolskii Powiatowy Zarząd Dróg w Zduńskiej Woli Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica ul. Łaska 61 98-220 Zduńska Wola Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica, ul. Łaska 61, 98-220 Zduńska Wola Rodzaj zamówienia wybierz z listy dialog techniczny dostawy grunty i budynki inne konkursy licytacje, sprzedaż ruchomości lokale losowanie miejsc do handlu roboty budowlane sprzedaż obligacji, zbycie udziałów i akcji usługi zapytania ofertowe Tryb zamówienia wybierz z listy dialog konkurencyjny dialog techniczny konkurs licytacja elektroniczna losowanie negocjacje bez ogłoszenia negocjacje z ogłoszeniem przetarg nieograniczony przetarg ograniczony przetarg pisemny nieograniczony przetarg pisemny ograniczony przetarg ustny nieograniczony przetarg ustny ograniczony rokowania sprzedaż obligacji,zbycie udziałów i akcji wykaz zamówienie z wolnej ręki zapytanie o cenę zapytanie ofertowe Wartość zamówienia wybierz z listy dowolna wartość poniżej 200 000 euro poniżej 207 000 euro poniżej 207 000 PLN poniżej 5 000 000 euro poniżej 5 186 000 euro powyżej 200 000 euro powyżej 207 000 euro rok publikacji wybierz z listy 2026 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 Data publikacji od (RRRR-MM-DD) rok myślnik miesiąc myślnik dzień Month Year Nd Pn Wt Śr Cz Pt So 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 Anuluj OK Data publikacji do (RRRR-MM-DD) rok myślnik miesiąc myślnik dzień Month Year Nd Pn Wt Śr Cz Pt So 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 Anuluj OK status wybierz z listy aktualne w trakcie rozstrzygania rozstrzygnięte unieważnione I accept that the form entries are checked for spam and stored encrypted for 14 days. The spam protection is verifying your data. Please wait. Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy Zamówienie na : Sporządzenie operatów szacunkowych wyceny nieruchomości – VI Zamówienie na Sporządzenie operatów szacunkowych wyceny nieruchomości – VI Status zamówienia aktualne Nr sprawy GKN-I.272.10.2026 Zamawiający Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Rodzaj zamówienia usługi Termin składania ofert 08.06.2026 godz. 12:00 Sposób składania ofert Ofertę należy złożyć w sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym Zamówienie na : Remont drogi powiatowej nr 4911E Piaski – Wilamów od DW 710 do km 1+524,64 Zamówienie na Remont drogi powiatowej nr 4911E Piaski – Wilamów od DW 710 do km 1+524,64 Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy IZ-I.272.13.2026 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Rodzaj zamówienia roboty budowlane Termin składania ofert 20.05.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Zakup, dostawa, rozładunek oraz montaż foteli biurowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Zamówienie na Zakup, dostawa, rozładunek oraz montaż foteli biurowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy OR-II.272.2.2026 Zamawiający Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Rodzaj zamówienia dostawy Termin składania ofert 20.05.2026 Zamówienie na : Sporządzenie operatów szacunkowych wyceny nieruchomości – V Zamówienie na Sporządzenie operatów szacunkowych wyceny nieruchomości – V Status zamówienia unieważnione Zamawiający Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Termin składania ofert 30.04.2026 godz. 12:00 Sposób składania ofert Ofertę należy złożyć w sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym. Zamówienie na : Sporządzenie operatów szacunkowych wyceny nieruchomości – IV Zamówienie na Sporządzenie operatów szacunkowych wyceny nieruchomości – IV Status zamówienia rozstrzygnięte Nr sprawy GKN-I.272.8.2026 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Termin składania ofert 21.04.2026 godz. 12:00 Sposób składania ofert Ofertę należy złożyć w sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym. Zamówienie na : Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy II Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli Zamówienie na Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy II Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy IZ-I.272.10.2026 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Rodzaj zamówienia roboty budowlane Termin składania ofert 17.04.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Sporządzenie operatów szacunkowych wyceny nieruchomości – III Zamówienie na Sporządzenie operatów szacunkowych wyceny nieruchomości – III Status zamówienia unieważnione Nr sprawy GKN-I.272.7.2026 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Termin składania ofert 10.04.2026 godz. 12:00 Sposób składania ofert Ofertę należy złożyć w sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym Zamówienie na : Wykonanie map do działań prawnych w celu regulacji zapisów w księgach wieczystych, które prowadzone są na rzecz Skarbu Państwa Zamówienie na Wykonanie map do działań prawnych w celu regulacji zapisów w księgach wieczystych, które prowadzone są na rzecz Skarbu Państwa Status zamówienia rozstrzygnięte Nr sprawy GKN-I.272.6.2026 Zamawiający Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Termin składania ofert 27.03.2026 godz. 12:00 Sposób składania ofert Ofertę należy złożyć w sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym. Zamówienie na : Zakup urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i niszczarek. Zamówienie na Zakup urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i niszczarek. Status zamówienia rozstrzygnięte Nr sprawy OR-IV.273.4.2026 Zamawiający Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Termin składania ofert 19.03.2026 godz. 14:00 Sposób składania ofert Ofertę należy złożyć w sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym Zamówienie na : Usługa pełnienia nadzoru przy realizacji inwestycji polegającej na przebudowie, modernizacji i adaptacji budynku przy ul. Piwnej 8a na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Zamówienie na Usługa pełnienia nadzoru przy realizacji inwestycji polegającej na przebudowie, modernizacji i adaptacji budynku przy ul. Piwnej 8a na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Termin składania ofert 03.03.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę składa się wyłącznie w formie elektronicznej. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem aplikacji BK2021 pod linkiem: [link dostępny w aplikacji] Zamówienie na : Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi powiatowej nr 4904E w miejscowości Korczew od skrzyżowania z drogą powiatową nr 4903E do ul. Turkusowej Zamówienie na Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi powiatowej nr 4904E w miejscowości Korczew od skrzyżowania z drogą powiatową nr 4903E do ul. Turkusowej Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg pisemny nieograniczony Rodzaj zamówienia usługi Termin składania ofert 27.02.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Przebudowa, modernizacja i adaptacja budynku przy ul. Piwnej 8a na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Zamówienie na Przebudowa, modernizacja i adaptacja budynku przy ul. Piwnej 8a na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Termin składania ofert 20.02.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Nadzór inwestorski z nadzorem nad projektowaniem w ramach zadania pn.: „Zaprojektowanie i budowa dróg dla pieszych i rowerów na terenie powiatu zduńskowolskiego Zamówienie na Nadzór inwestorski z nadzorem nad projektowaniem w ramach zadania pn.: „Zaprojektowanie i budowa dróg dla pieszych i rowerów na terenie powiatu zduńskowolskiego Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Termin składania ofert 12.02.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę należy złożyć w sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym Zamówienie na : Dostawa artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek i
kserokopiarek na potrzeby Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Zamówienie na Dostawa artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek i
kserokopiarek na potrzeby Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Status zamówienia rozstrzygnięte Nr sprawy OR-II.272.1.2026 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia zapytanie o cenę Termin składania ofert 11.02.2026 godz. 12:00 Sposób składania ofert W sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym Zamówienie na : Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi powiatowej nr 4904E w miejscowości Korczew od skrzyżowania z drogą powiatową nr 4903E do ul. Turkusowej Zamówienie na Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi powiatowej nr 4904E w miejscowości Korczew od skrzyżowania z drogą powiatową nr 4903E do ul. Turkusowej Status zamówienia unieważnione Nr sprawy IZ-I.272.1.2026 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Termin składania ofert 27.01.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Przebudowa, modernizacja i adaptacja budynku przy ul. Piwnej 8a na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Zamówienie na Przebudowa, modernizacja i adaptacja budynku przy ul. Piwnej 8a na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Status zamówienia unieważnione Nr sprawy IZ-I.272.54.2025 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Termin składania ofert 27.01.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1
w Zduńskiej Woli Zamówienie na Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1
w Zduńskiej Woli Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy IZ-I.272.53.2025 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Termin składania ofert 08.01.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Zakup i dostawie tablic rejestracyjnych oraz odbiór i złomowanie starych tablic rejestracyjnych dla potrzeb Powiatu Zduńskowolskiego Zamówienie na Zakup i dostawie tablic rejestracyjnych oraz odbiór i złomowanie starych tablic rejestracyjnych dla potrzeb Powiatu Zduńskowolskiego Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy KT.273.6.2025 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Termin składania ofert 19.12.2025 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Zaprojektowanie i budowa dróg dla pieszych i rowerów na terenie powiatu zduńskowolskiego Zamówienie na Zaprojektowanie i budowa dróg dla pieszych i rowerów na terenie powiatu zduńskowolskiego Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy IZ-I.272.51.2025 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Termin składania ofert 16.12.2025 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Zakup licencji FortiNet oraz zakup i wdrożenie urządzenia FortiAnalyzer Zamówienie na Zakup licencji FortiNet oraz zakup i wdrożenie urządzenia FortiAnalyzer Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy OR-IV.273.9.2025 Zamawiający Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Termin składania ofert 10.12.2025 godz. 12:00 Sposób składania ofert Ofertę należy złożyć w sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym Zamówienie na : Modernizacja boiska wielofunkcyjnego wraz z budową siłowni zewnętrznej i skoczni do skoku w dal przy I LO oraz modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli Zamówienie na Modernizacja boiska wielofunkcyjnego wraz z budową siłowni zewnętrznej i skoczni do skoku w dal przy I LO oraz modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy IZ-I.272.52.2025 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Termin składania ofert 02.12.2025 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 4 456 330 zł Zamówienie na Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 4 456 330 zł Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy FK.272.2.2025 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Termin składania ofert 28.11.2025 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi nr 1765E na odcinku Strońsko – Pstrokonie wraz z budową ronda na skrzyżowaniu dróg nr 1765E i 4919E Zamówienie na Wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi nr 1765E na odcinku Strońsko – Pstrokonie wraz z budową ronda na skrzyżowaniu dróg nr 1765E i 4919E Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy IZ-I.272.50.2025 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Termin składania ofert 18.11.2025 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Modernizacja boiska wielofunkcyjnego wraz z budową siłowni zewnętrznej i skoczni do skoku w dal przy I LO oraz modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli Zamówienie na Modernizacja boiska wielofunkcyjnego wraz z budową siłowni zewnętrznej i skoczni do skoku w dal przy I LO oraz modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia przetarg nieograniczony Termin składania ofert 07.11.2025 godz. 10:00 Sposób składania ofert Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na [link dostępny w aplikacji] pod adresem: [link dostępny w aplikacji] w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania Zamówienie na : Budowa bezpiecznego przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem na drodze powiatowej nr 1765E w miejscowości Pstrokonie Zamówienie na Budowa bezpiecznego przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem na drodze powiatowej nr 1765E w miejscowości Pstrokonie Status zamówienia w trakcie rozstrzygania Nr sprawy IZ-I.272.45.2025 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Termin składania ofert 08.10.2025 godz. 09:00 Sposób składania ofert Ofertę należy złożyć w sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym Liczba art. na stronie: Pokaż 5 elementów na stronie Pokaż 10 elementów na stronie Pokaż 15 elementów na stronie Pokaż 20 elementów na stronie Pokaż 25 elementów na stronie Przejdź do strony (od 1 do 12) Nr strony: Strona 1 Strona 2 Strona 3 .. Strona 12 następna strona
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.