BZP.2630.21.2026 Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Zamawiający: Akademia Sztuk Pięknych Im. Jana Matejki W Krakowie
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikaty o blokadzie dostępu do platformy zakupowej. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (20)
- ogłoszenie o zamówieniu z dnia 03.07.2026 r..pdfpdf126.41 kB
- Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).pdfpdf611.68 kB
- zał. nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf454.03 kB
- zał. nr 2 do SWZ informacja o budynkach.xlsxxlsx18.93 kB
- zał. nr 3 do SWZ informacja o Zmawiajacym.pdfpdf198.33 kB
- zał. nr 4 do SWZ informacja o szkodowosci.pdfpdf99.28 kB
- zał. nr 5 do SWZ projektowane postanowienia umowy.pdfpdf736.27 kB
- zał. nr 6 do SWZ formularz ofertowy.docdoc156.5 kB
- zał. nr 7 do SWZ szczegolowy wykaz cen jednostkowych.xlsxxlsx13.68 kB
- zał. nr 8 do SWZ oświadczenia wykonawcy na podstawie art. 125 ust. 1 Pzp.docdoc247 kB
- zał. nr 9 do SWZ oświadczenie grupa kapitałowa.docdoc159.5 kB
- zał. nr 10 do SWZ wzory pełnomocnictw.docxdocx15.91 kB
- zał. nr 11 do SWZ klauzula RODO.docxdocx20.77 kB
- zmiana treści SWZ_23.07.2026.pdfpdf249.79 kB
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 23.07.2026 r..pdfpdf37.42 kB
- wyjaśnienia do treści SWZ.pdfpdf983.44 kB
- Załącznik nr 1 do odpowiedzi _informacja o dziełach sztuki, księgozbiorze i sprzęcie elektronicznym.xlsxxlsx23.45 kB
- Załącznik nr 2 do odpowiedzi_zaktualizowana szkodowość.pdfpdf114.66 kB
- Załącznik nr 3 do odpowiedzi_zał. nr 7 do SWZ szczegolowy wykaz cen jednostkowych.xlsxxlsx13.68 kB
- wyjaśnienie treści SWZ_korekta odpowiedzi na pytanie 272.pdfpdf243.29 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.