D.Kw.2233.18.2026.GD Sukcesywne dostawy środków do utrzymania czystości na potrzeby Zakładu Karnego we Włocławku
Zamawiający: ZAKŁAD KARNY WŁOCŁAWEK
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokumenty nie zawierają treści zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz informację o blokadzie dostępu do treści ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonych materiałach.
Dokumenty (5)
- Załącznik nr 1 - projekt umowy.pdfpdf340.82 kB
- Zapytanie ofertowe.pdfpdf1557.04 kB
- odpowiedzi na pytania z dnia 29.07.2026.pdfpdf265.24 kB
- odpowiedzi na pytania z dnia 28.07.2026.pdfpdf171.31 kB
- odpowiedzi na pytania z dnia 29.07.2026 (2).pdfpdf201.46 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.