Remont sali przedszkolnej na kuchnię cateringową w Otwocku
Zamawiający: otwock (ezamawiajacy.pl), Otwock
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Otwock, ul. Czaplickiego 7
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na remont pomieszczenia w Przedszkolu Miejskim nr 17 w Otwocku. Zakres obejmuje prace rozbiórkowe, budowlane, wodno-kanalizacyjne, sanitarne oraz elektryczne. Wykonanie ma nastąpić w dwóch etapach: rozbiórka do 23.08.2026 r., pozostałe prace do 18.09.2026 r. Kryterium wyboru: najniższa cena. Wynagrodzenie ryczałtowe.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: realizacja w ciągu ostatnich 5 lat co najmniej jednej roboty budowlanej (rozbiórkowe, wod-kan, sanitarne, elektryczne) o min.
- 100 000 zł brutto
- Brak zaległości w podatkach i składkach ZUS/NFZ
- Dostarczenie Krajowej oceny Technicznej i Certyfikatu zgodności dla materiałów
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: P17.271.02.2026
Numer postępowania P17.271.02.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Przetarg
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont polegający na zmianie funkcji pomieszczenia sali przedszkolnej na kuchnię cateringową w budynku przedszkola nr 17 w Otwocku
Kompleksowy remont sali przedszkolnej z przeznaczeniem na kuchnię cateringową.
Dokumenty (6)
- Załącznik nr 2 - Oświadczenie.docxdocx
- Zapytanie ofertowe.docxdocx
- Zapytanie ofertowe.pdfpdf
- Dokumentacja.zipzip
- Projekt umowy.docxdocx
- Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.