Wykonanie koncepcji projektu systemu kontroli linii badawczej SOLCRYS (Arya) w NCPS SOLARIS
Zamawiający: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Kraków, NCPS SOLARIS, ul. Czerwone Maki 98
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na opracowanie koncepcji projektu systemu kontroli linii badawczej SOLCRYS (Arya) w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. Przedmiotem jest przygotowanie koncepcji, analizy lub projektu systemu informatycznego. Realizacja w ciągu 2 miesięcy od podpisania umowy. Kryteria: cena (80%) oraz doświadczenie w projektach związanych z krystalografią makromolekularną (20%).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie w realizacji co najmniej jednego projektu obejmującego opracowanie koncepcji, analizy, projektu lub wdrożenia systemu informat
- związanego z krystalografią makromolekularną (MX) w ciągu ostatnich 3 lat
- Przedłożenie wykazu zrealizowanych usług (wartość, przedmiot, data, podmiot) wraz z dowodami należytego wykonania (referencje lub oświadcz
- enie)
Treść ogłoszenia
Zaproszenie z dnia 03.08.2026 r. do składania ofert w postępowaniu z dziedziny nauki Opis : na wykonanie koncepcji projektu systemu kontroli linii badawczej ARYA (SOLCRYS) w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS Nr sprawy : 80.272.202.2026 Termin składania ofert : 12.08.2026 , godzina 11:00 Kontakt : Katarzyna Kmiecik, [adres e-mail dostępny w aplikacji], tel. 12 664 40 65 Status : ogłoszone Zaproszenie do składania ofert Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-08-03 12:10
Katarzyna Kmiecik
[0.72 MB] Zaproszenie do składania ofert - wersja edytowalna Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-08-03 12:11
Katarzyna Kmiecik
[0.17 MB]
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie koncepcji projektu systemu kontroli linii badawczej SOLCRYS (Arya) w NCPS SOLARIS
Opracowanie koncepcji projektu systemu kontroli linii badawczej SOLCRYS (Arya) w NCPS SOLARIS.
Dokumenty (5)
- Zaproszenie do składania ofert
- Zaproszenie do składania ofert - wersja edytowalna
- Informacja z otwarcia ofert
- Informacja o cenach ofert uzyskanych w wyniku negocjacji
- Zawiadomienie o rozstrzygnięciu (wyniku) postępowania
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.