Remonty bieżące (cząstkowe) dróg, ciągów pieszych i placów w Krzepicach
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W KRZEPICACH, Krzepice (województwo śląskie)
Budżet gminy Krzepice 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Krzepice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na wykonanie remontów cząstkowych dróg, ciągów pieszych i placów o nawierzchni bitumicznej. Zamówienie ma charakter zleceń cząstkowych (system zleceń) do wyczerpania kwoty 50 000 zł lub do 30.11.2026 r. Kryterium wyboru: najniższa cena.
Kluczowe wymagania
- Uprawnienia budowlane (kierownik robót drogowych bez ograniczeń, PIIB)
- Doświadczenie: min. jedna robota remontowa o nawierzchni bitumicznej o wartości min. 50 000 zł brutto w ciągu ostatnich 5 lat
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (art. 7 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o wspieraniu bezpieczeństwa narodowego)
Treść ogłoszenia
Tryb udzielenia zamówienia: zapytanie ofertowe Data ogłoszenia: 20-07-2026 Próg wartości zamówienia: Zamówienia poniżej 170 tys. zł Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane Burmistrz Krzepic zaprasza do złożenia ofert na wykonanie remontów cząstkowych Zawiadomienie o wyborze wykonawcy - remonty czastkowe 2026 - protokół z przeprowadzonego postępowania (PDF | 83,42KB) Informacja z otwarcia ofert - inf z otwarcia ofert (PDF | 81,13KB) Treść zapytania zawierają pliki: 01 zapytanie (PDF | 274,17KB) STWiORB (PDF | 164,59KB) Poniżej formularz ofertowy: 01 formularz ofertowy (PDF | 162,33KB) 01 formularz ofertowy (ODT | 39,65KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Remonty bieżące (cząstkowe) dróg, ciągów pieszych i placów zarządzanych przez Burmistrza Krzepic o nawierzchni bitumicznej
Wykonanie remontów cząstkowych dróg, ciągów pieszych i placów o nawierzchni bitumicznej.
Część 2: Remonty bieżące (cząstkowe) dróg, ciągów pieszych i placów zarządzanych przez Burmistrza Krzepic o nawierzchni bitumicznej
Wykonanie remontów cząstkowych dróg, ciągów pieszych i placów o nawierzchni bitumicznej.
Dokumenty (6)
- remonty czastkowe 2026 - protokół z przeprowadzonego postępowania (PDF | 83,42KB)pdf
- inf z otwarcia ofert (PDF | 81,13KB)pdf
- 01 zapytanie (PDF | 274,17KB)pdf
- STWiORB (PDF | 164,59KB)pdf
- 01 formularz ofertowy (PDF | 162,33KB)pdf
- 01 formularz ofertowy (ODT | 39,65KB)odt
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.