Dostawy odczynników i podłoży laboratoryjnych
Zamawiający: urazowka (ezamawiajacy.pl), Warszawa
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Piekary Śląskie, ul. Bytomska 62
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawy odczynników laboratoryjnych, podłoży gotowych (chromogennych i płynnych) oraz krążków do oznaczania lekowrażliwości metodą krążkowo-dyfuzyjną. Postępowanie podzielone na pakiety. Kryteria oceny: cena oraz parametry techniczne analizatora (tylko w Pakiecie nr 1). Realizacja przez 36 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny/pieczęć elektroniczna
- Zgłoszenie elektroniczne przez platformę zakupową
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZP.270-31/2026
Numer postępowania DZP.270-31/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (3)
Część 1: Pakiet nr 1 - Analizator mikrobiologiczny
Dostawa analizatora mikrobiologicznego do automatycznej identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania lekowrażliwości.
Część 2: Pakiet nr 2 - Podłoża i odczynniki
Dostawy podłoży gotowych chromogennych na płytkach Petriego, podłoży płynnych oraz odczynników w probówkach.
Część 3: Pakiet nr 3 - Krążki i podłoża
Dostawy krążków do oznaczania lekowrażliwości (metoda EUCAST) wraz ze sprzętem pomocniczym oraz podłoży na płytkach Petriego.
Dokumenty (28)
- swz31-2026.pdfpdf
- Załącznik Nr 1 do SWZ.docxdocx
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 1 2026 aparat, płytki, gazy.odsods
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 2 2026 chromogeny, buliony, odczynniki.odsods
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 3 2026 krazki, MH.odsods
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 4 2026 lateksy.odsods
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 5 2026 studzienki, kasetki.odsods
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 6 2026 e testy.odsods
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 7 2026 MALDI.odsods
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 8 2026 szczepy wzorcowe.odsods
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 9 2026 płytki kontaktowe.odsods
- Załącznik Nr 3 do SWZ - JEDZ ESPD.xmlxml
- Załącznik Nr 4 do SWZ.docxdocx
- Załącznik Nr 5 do SWZ.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - Pakiet nr 1.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ - Pakiety od nr 2 do nr 9.pdfpdf
- Załącznik Nr 7 do SWZ.pdfpdf
- Załącznik Nr 8 do SWZ.docxdocx
- ooz31-2026.pdfpdf
- oozo31-2026.pdfpdf
- Informacja o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdfpdf
- 2oozo31-2026_2026-OJS168-00601255-pl-ts.pdfpdf
- odp31-2026 - Wyjaśnienia i modyfikacje treści SWZ.pdfpdf
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 1 2026 aparat, płytki, gazy - modyfikacja z dnia 31.08.2026 r..odsods
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 7 2026 MALDI - modyfikacja z dnia 31.08.2026 r..odsods
- Załącznik Nr 2 do SWZ_PAKIET 9 2026 płytki kontaktowe - modyfikacja z dnia 31.08.2026 r..odsods
- Załącznik nr 6 do SWZ - Pakiet nr 1 - modyfikacja z dnia 31.08.2026 r..docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - Pakiety od nr 2 do nr 9 - modyfikacja z dnia 31.08.2026 r..docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.