Budowa chodnika przy drodze gminnej nr dz. 34 w m. Bieńkowice
Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Dobczyce (województwo małopolskie)
Budżet gminy Dobczyce 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Bieńkowice, dz. nr 34 obr. Bieńkowice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i montażowych związanych z budową chodnika (strona lewa km 0+140 - 0+443,05 oraz peron i zjazdy strona prawa km 0+088 - 0+310) przy drodze gminnej nr 34 w miejscowości Bieńkowice. Zamówienie przewiduje 3-miesięczny okres realizacji.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10.000,00 zł
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
- Kierownik budowy: uprawnienia drogowe (bez ograniczeń), min. 5 lat doświadczenia, realizacja min. 1 roboty (chodnik min. 300m, wartość min.
- 500.000 zł brutto) w ciągu ostatnich 5 lat
Treść ogłoszenia
Budowa chodnika przy drodze gminnej nr dz. 34 w m. Bieńkowice
Data zamieszczenia ogłoszenia:
2026-07-11
Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
Termin składania ofert:
2026-07-27
Procedura unijna (powyżej progów):
Nie
Identyfikator postępowania:
ocds-148610-89ba940d-faf3-4aa9-953e-cb8e8044a18d
Link do portalu e-Zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Numer ogłoszenia:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Pełna treść ogłoszenia:
ogłoszenie o zamówieniu
Dokumentacja przetargu znajduje się poniżej w sekcji "Załączniki"
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa chodnika przy drodze gminnej nr dz. 34 w m. Bieńkowice
Wykonanie robót budowlanych i montażowych przy budowie chodnika (strona lewa oraz peron i zjazdy po stronie prawej).
Dokumenty (9)
- ogłoszenie o zamówieniupdf106073
- 10-07-2026-swz-bieńkowicepdf1263337
- Dokumentacja techniczna do SWZzip44329658
- załączniki edytowalnedocx131756
- 23-07-2026-wyjasnienia-do-swzpdf295449
- 27-07-2026-informacja-o-kwociepdf760353
- 27-07-2026-informacja z otwarcia ofertpdf775282
- 29-07-2026-zawiadomienie-o-unieważnieniupdf751707
- 29-07-2026 Ogłoszenie o wyniku postępowaniapdf40622
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.