Dostawa agregatu prądotwórczego wraz z dokumentacją i podłączeniem w Dobczycach
Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Dobczyce (województwo małopolskie)
Budżet gminy Dobczyce 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Dobczyce
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie obejmuje dostawę agregatu prądotwórczego dla oczyszczalni ścieków w Dobczycach. Zakres prac zawiera również opracowanie dokumentacji projektowej przyłączenia do istniejącej rozdzielni niskiego napięcia, podłączenie oraz uruchomienie urządzenia.
Treść ogłoszenia
Dostawa agregatu prądotwórczego na oczyszczalnię ścieków w Dobczycach wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej przyłączenia agregatu do istniejącej rozdzielni nn oraz jego podłączeniem i uruchomieniem
Data zamieszczenia ogłoszenia:
2026-07-09
Rodzaj zamówienia:
Dostawa
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
Termin składania ofert:
2026-07-23
Procedura unijna (powyżej progów):
Nie
Identyfikator postępowania:
ocds-148610-b100adfe-4a33-4636-8e7f-ce88db195795
Link do portalu e-Zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Numer ogłoszenia:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Pełna treść ogłoszenia:
Ogłoszenie o zamówieniu
Dokumentacja przetargu znajduje się poniżej w sekcji "Załączniki"
Opublikowano informację z otwarcia ofert (patrz sekcja "Załączniki")
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa agregatu prądotwórczego wraz z dokumentacją projektową i podłączeniem
Dostawa agregatu prądotwórczego, opracowanie dokumentacji projektowej przyłączenia do rozdzielni nn, podłączenie i uruchomienie.
Dokumenty (9)
- Ogłoszenie o zamówieniupdf113974
- 09-07-2026-swz-dostawa-montaż-agregatupdf1002767
- załączniki edytowalnedocx273152
- ogłoszenie o zmianie ogłoszeniapdf38075
- 15-07-2026-wyjasnienia-zmiana-swzpdf543756
- 17-07-2026-wyjasnienia-nr-2-i-zmiana-SWZ-RI.271.1.10.2026.MACHpdf169210
- 23-07-2026-informacja-o-kwociepdf782033
- 23-07-2026-informacja-z-otwarcia-ofertpdf527099
- 10-08-2026-zawiadomienie-odrzucenie-uniewaznienie-RI.271.1.10.2026.MACHpdf546092
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.