Sprzedaż samochodu osobowego Ford Mondeo
Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Dobczyce (województwo małopolskie)
Budżet gminy Dobczyce 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Dobczyce, ul. Rynek 26
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg na sprzedaż samochodu osobowego Ford Mondeo (rok prod. 2006, benzyna, nr rej. KMY 18S4). Cena wywoławcza: 11 500,00 zł brutto. Kryterium wyboru: najwyższa cena. Wymagane wadium: 345,00 zł. Uwaga: dokumentacja zawiera informację o unieważnieniu postępowania.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium w wysokości 345,00 zł
- Złożenie oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
- Oferta w zamkniętej kopercie z opisem
Treść ogłoszenia
OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO
Data zamieszczenia ogłoszenia:
2026-07-09
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Tryb zamówienia:
zamówienie publiczne poniżej kwoty określonej w art. 2 ust. 1 ustawy pzp
Termin składania ofert:
2026-07-23
Procedura unijna (powyżej progów):
Nie
Identyfikator postępowania:
Link do portalu e-Zamówienia:
Numer ogłoszenia:
Pełna treść ogłoszenia:
Ogloszenie_sprzedaż_Ford
Dokumentacja przetargu znajduje się poniżej w sekcji "Załączniki"
Części zamówienia (2)
Część 1: Samochód osobowy Ford Mondeo nr rejestracyjny KMY 18S4
Sprzedaż samochodu osobowego Ford Mondeo, rok produkcji 2006, paliwo benzyna.
Część 2: Samochód osobowy Ford Mondeo nr rejestracyjny KMY 18S4
Sprzedaż samochodu osobowego Ford Mondeo, rok produkcji 2006, paliwo benzyna.
Dokumenty (6)
- Ogloszenie_sprzedaż_Fordpdf300520
- Oświadczeniedocx14484
- Formularz ofertydocx18145
- 1781790787046zip43181324
- 15-07-2026 inf. dla zainter. FORD KMY 18S4pdf972279
- 03_08_uniwaznienie_Ford KMY 18S4pdf304865
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.