Opracowanie dokumentacji projektowej budowy obiektów zbiorowej ochrony ludności na terenie Gminy Dobczyce
Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Dobczyce (województwo małopolskie)
Budżet gminy Dobczyce 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Dobczyce
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na opracowanie pełnej dokumentacji projektowej (projekt budowlany, techniczny, branżowy, STWiORB, kosztorysy, badania geotechniczne) dla 3 obiektów zbiorowej ochrony ludności (schronów) o kategorii S-1. Zakres obejmuje dwa obiekty 80 m² oraz jeden 240 m². Realizacja w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025/2026.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 3 000,00 zł
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
- Doświadczenie w projektowaniu schronów o kategorii ochrony co najmniej S-1
- Wykaz usług wykonanych w ciągu ostatnich 5 lat
- Wymagane uprawnienia i kwalifikacje osób skierowanych do realizacji
Treść ogłoszenia
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy obiektów zbiorowej ochrony ludności na terenie Gminy Dobczyce
Data zamieszczenia ogłoszenia:
2026-07-06
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
Termin składania ofert:
2026-07-16
Procedura unijna (powyżej progów):
Nie
Identyfikator postępowania:
ocds-148610-0699ed96-a2ca-4832-8873-bdf3ec074630
Link do portalu e-Zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Numer ogłoszenia:
Ogłoszenie [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 6 lipca 2026
Pełna treść ogłoszenia:
Dokumentacja przetargu znajduje się poniżej w sekcji "Załączniki"
Części zamówienia (4)
Część 1: Dokumentacja projektowa - Obiekt nr 1 (schron 80 m²)
Opracowanie dokumentacji projektowej dla schronu o powierzchni użytkowej 80 m².
Część 2: Dokumentacja projektowa - Obiekt nr 2 (schron 80 m²)
Opracowanie dokumentacji projektowej dla schronu o powierzchni użytkowej 80 m².
Część 3: Dokumentacja projektowa - Obiekt nr 3 (schron 240 m²)
Opracowanie dokumentacji projektowej dla schronu o powierzchni użytkowej 240 m².
Część 4: Nadzór autorski (dla wszystkich obiektów)
Nadzór autorski nad realizacją projektów dla wszystkich trzech obiektów.
Dokumenty (8)
- ogłoszenie o zamówieniupdf105946
- załączniki edytowalnedocx28417
- 06-07-2026-SWZ-wykonanie-projektów-schronów-kat-S1pdf396318
- 2026_BZP 00340194_01pdf38149
- 13-07-2026-zmiana-tresci-swz-schronypdf287829
- 16-07-2026-informacja-o-kwociepdf762732
- 16-07-2026-informacja-z-otwarcia-ofertpdf766745
- 12-08-2026-zawiadomienie-o-wyborze-ofertypdf348198
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.