Modernizacja dróg gminnych
Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Dobczyce (województwo małopolskie)
Budżet gminy Dobczyce 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane polegające na modernizacji dróg gminnych. Tryb podstawowy (art. 275 pkt 1). Brak szczegółowych danych o zakresie prac, lokalizacji czy wartości ze względu na brak załączników w przesłanej treści.
Treść ogłoszenia
Modernizacja dróg gminnych
Data zamieszczenia ogłoszenia:
2026-06-12
Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
Termin składania ofert:
2026-06-29
Procedura unijna (powyżej progów):
Nie
Identyfikator postępowania:
ocds-148610-e6acf2c0-93d5-4dfa-a7cf-6e62b51894c7
Link do portalu e-Zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Numer ogłoszenia:
Ogłoszenie [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 12 czerwca 2026
Pełna treść ogłoszenia:
ogłoszenie o zamówieniu
Dokumentacja przetargu znajduje się poniżej w sekcji "Załączniki"
Opublikowano informację z otwarcia ofert (patrz sekcja "Załączniki")
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja dróg gminnych
Roboty budowlane związane z modernizacją dróg gminnych.
Dokumenty (12)
- ogłoszenie o zamówieniupdf124572
- ogłoszenie o zmianiepdf35037
- 12-06-2026-SWZ Modernizacja dróg gminnych - RI.271.1.16.2026.MACHpdf757799
- 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZzip9517516
- załącznik nr 9 do SWZ - ppupdf778714
- załączniki edytowalnedocx67782
- odpowiedzi na zapytania do SWZ drogi-22-06-2026pdf297944
- 25-06-2026 odpowiedz na zapytania II- modernizacja drogpdf308981
- 29-06-2026-informacja-o-kwocie-RI.271.1.16.2026.MACHdocx224490
- 29-06-2026-informacja-z-otwarcia-ofert-RI.271.1.16.2026.MACHdocx225014
- 17-07-2026-zawiadomienie-o-wyborze-cz.2-i-3-RI.271.1.16.2026.MACHpdf284661
- 27-07-2026-zawiadomienie-o-wyborze-cz.1-AT-BUD-RI.271.1.16.2026pdf280275
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.