Usługi inspektorów nadzoru nad robotami drogowymi w Gminie Dobczyce w roku 2026/2027
Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Dobczyce (województwo małopolskie)
Budżet gminy Dobczyce 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Dobczyce
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług inspektorów nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi w Gminie Dobczyce w roku 2026/2027. Wymagane jest wykazanie doświadczenia w nadzorze nad budową/remontem drogi z asfaltobetonu o wartości min. 400 tys. zł brutto oraz posiadanie specjalisty nr I (Główny Inspektor Nadzoru Inwestorskiego) w specjalności drogowej. Wymagane wadium 2 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 2 000,00 zł
- Doświadczenie: jedna usługa nadzoru nad robotami drogowymi (asfaltobeton) o wartości min. 400 000,00 PLN brutto w ciągu ostatnich 5 lat
- Potencjał kadrowy: 1x Specjalista nr I - Główny Inspektor Nadzoru Inwestorskiego (specjalność drogowa)
- Gwarancja jakości i rękojmia: 60 miesięcy
Treść ogłoszenia
„Usługi inspektorów nadzoru nad robotami drogowymi w Gminie Dobczyce w roku 2026/2027”
Data zamieszczenia ogłoszenia:
2026-05-27
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
Termin składania ofert:
2026-06-03
Procedura unijna (powyżej progów):
Nie
Identyfikator postępowania:
ocds-148610-6922ee5a-fd1e-40b2-8681-46307ea1ed0f
Link do portalu e-Zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Numer ogłoszenia:
Ogłoszenie [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 26 maja 2026
Pełna treść ogłoszenia:
2026_BZP 00262368_01
Dokumentacja przetargu znajduje się poniżej w sekcji "Załączniki"
Opublikowano informację z otwarcia ofert (patrz sekcja "Załączniki")
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi inspektorów nadzoru nad robotami drogowymi w Gminie Dobczyce w 2026 roku
Usługi nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi w Gminie Dobczyce.
Dokumenty (9)
- 2026_BZP 00262368_01pdf144612
- 26-05-2026 - cz I SWZ IDW drogi - inspektor nadzorupdf503742
- 26-05-2026 zalaczniki, cz I SWZ (IDW)pdf205429
- PPU nadzór inwestorski, cz. II SWZpdf192431
- 26-05-2026 zalaczniki_edytowalne, cz. I SWZ (IDW)docx87542
- 29-05-2026-informacja dla Wykonawcówpdf835477
- 03-06-2026 inf o przeznaczonej kwociepdf539400
- 03-06-2026informacja z otwarcia ofertpdf688501
- 26-06-2026-inf o wyborze oferty do Wszystkich zainteresowanychpdf881061
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.