IR.271.12.2026 „Budowa wewnętrznej instalacji automatycznego nawadniania boisk sportowych w miejscowości Wąsosz”
Zamawiający: GMINA WĄSOSZ, gmina Wąsosz (województwo dolnośląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Treść zawiera jedynie informacje o błędzie oraz ofertę usług API serwisu [link dostępny w aplikacji].
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (16)
- SWZ (2).pdfpdf533.33 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf150.3 kB
- Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docdoc44 kB
- Załącznik nr 2 - Oświadczenie.docxdocx19.83 kB
- Załącznik nr 3 - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej (1).docdoc58 kB
- Załącznik nr 4 - Wykaz robót.docdoc39.5 kB
- Załącznik nr 5 - Wykaz.docdoc34.5 kB
- Załącznik nr 6 - Wzór umowy.pdfpdf333.87 kB
- Załącznik nr 7 - Kosztorys ofertowy - Budowa wewnętrznej instalacji automatycznego nawadniania.pdfpdf121.32 kB
- Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna - instalacja automatycznego nawadnienia boisk sportowych.7z7z5074.35 kB
- Załącznik nr 9 - Potwierdzenie wykonania wizji lokalnej.docxdocx13.66 kB
- Ogłoszenie o zmianie z dnia 20.07.2026.pdfpdf41 kB
- IR.271.12.2026 WYJAŚNIENIE TREŚCI SWZ ORAZ ZMIANA TREŚCI SWZ.pdfpdf330.52 kB
- Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy zmiana z dnia 30.07.2026 r..docdoc47.5 kB
- Załącznik nr 6 - Wzór umowy zmiana z dnia 30.07.2026 r..docxdocx55.68 kB
- Załącznik nr 10 - Kosztorys ofertowy na wykonanie kompleksowej pielęgnacji boisk.xlsxxlsx13.51 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.