Usługi cateringowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie (rok szkolny 2026/2027)
Zamawiający: Urząd Gminy Poronin, Poronin (województwo małopolskie)
Budżet gminy Poronin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Ząb, ul. Św. Anny 1/3 (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zębie)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług cateringowych w Gminnym Przedszkolu Publicznym w Zębie. Zakres obejmuje przygotowanie, dostawę i wydawanie trzech posiłków dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek z napojami) dla 97 dzieci (całodzienne) oraz 34 dzieci (obiad + podwieczorek). Realizacja w okresie od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie w ciągu ostatnich 3 lat co najmniej jednej usługi gotowania i dostarczania posiłków w placówkach przedszkolnych/żło
- Wykazanie realizacji min. 100 posiłków dziennie przez min. 12 miesięcy
- Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę eZamawiający
- Wymagane oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (art. 125 ust. 1 ustawy Pzp)
Treść ogłoszenia
Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie - Gminnym Przedszkolu Publicznym w Zębie w roku szkolnym 2026/2027.
ZP.271.9.2026
Zamawiający:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w
Zębie, 34-521 Ząb, ul. Św. Anny 1/3, NIP: 7361731467, REGON: 383905402
Dla Zamawiającego postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi Gmina Poronin, na mocy porozumienia z dnia 01.07.2026 r.
„Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie - Gminnym Przedszkolu Publicznym w Zębie w roku szkolnym 2026/2027”
Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie podstawowym bez negocjacji, na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026r., poz. 793 ze zm.) w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy eZamawiający udostępnionej na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
. Szczegółowy regulamin korzystania z Platformy eZamawiający dostępny jest na stronie internetowej pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
.
Ogłoszenie w załączeniu.
Poronin, 2026-08-04
Wicedyrektor
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Zębie
(-) mgr Dorota Zatorska
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie - Gminnym Przedszkolu Publicznym w Zębie w roku szkolnym 2026/2027
Przygotowanie, dostawa i wydawanie trzech posiłków dziennie dla dzieci w wieku 3-6 lat.
Dokumenty (2)
- Informacja na stronę ZP.271.9.2026pdf196978
- Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.9.2026pdf140288
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.