Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Murzasichlu na rok szkolny 2026/2027
Zamawiający: Urząd Gminy Poronin, Poronin (województwo małopolskie)
Budżet gminy Poronin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług cateringowych (przygotowanie, dostawa i wydawanie posiłków) dla 75 dzieci w wieku 3-6 lat w Gminnym Przedszkolu Publicznym w Murzasichlu. Zakres obejmuje 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek z napojami) od września 2026 do sierpnia 2027 r. Wymagane doświadczenie w podobnych usługach (min. 60 posiłków dziennie przez min. 12 miesięcy).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie co najmniej jednej usługi gotowania i dostarczania min. 60 posiłków dziennie przez min. 12 miesięcy w ciągu last 3y
- Brak wadium
- Brak zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Składanie ofert wyłącznie elektronicznie przez platformę eZamawiający
Treść ogłoszenia
Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Murzasichlu - Gminnym Przedszkolu Publicznym w Murzasichlu w roku szkolnym 2026/2027.
ZP.271.8.2026
Zamawiający:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Murzasichlu
z siedzibą w Murzasichlu 34-531, ul. Sądelska 31, NIP: 7361745423
Dla Zamawiającego postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi Gmina Poronin, na mocy porozumienia z dnia 01.07.2026 r.
„Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Murzasichlu - Gminnym Przedszkolu Publicznym w Murzasichlu w roku szkolnym 2026/2027”
Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie podstawowym bez negocjacji, na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026r., poz. 793 ze zm.) w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy eZamawiający udostępnionej na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
. Szczegółowy regulamin korzystania z Platformy eZamawiający dostępny jest na stronie internetowej pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
.
Ogłoszenie w załączeniu.
Poronin, 2026-08-04
Dyrektor
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Murzasichlu
(-) mgr Monika Tomaszewska
Części zamówienia (2)
Część 1: Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Murzasichlu - Gminnym Przedszkolu Publicznym w Murzasichlu w roku szkolnym 2026/2027
Przygotowanie, dostawa i wydawanie 3 posiłków dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek) dla 75 dzieci w wieku 3-6 lat.
Część 2: Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Murzasichlu - Gminnym Przedszkolu Publicznym w Murzasichlu w roku szkolnym 2026/2027
Przygotowanie, dostawa i wydawanie 3 posiłków dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek) dla 75 dzieci w wieku 3-6 lat.
Dokumenty (2)
- Informacja na stronę ZP.271.8.2026pdf194959
- Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.8.2026pdf141185
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.