Catering w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie (rok szkolny 2026/2027)
Zamawiający: Urząd Gminy Poronin, Poronin (województwo małopolskie)
Budżet gminy Poronin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług cateringowych w Szkole Podstawowej w Zębie. Zakres obejmuje przygotowanie, dostarczenie i wydawanie gorącego posiłku jednodaniowego (drugie danie) dla maksymalnie 100-120 uczniów dziennie. Usługa realizowana od września 2026 do czerwca 2027 r. w dni powszednie.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie co najmniej jednej usługi cateringowej (min. 40 posiłków dziennie przez min. 6 miesięcy) w ciągu ostatnich 3 lat.
- Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę eZamawiający.
- Wymagane oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu.
Treść ogłoszenia
Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie – Szkole Podstawowej im. Heleny Marusarzówny w Zębie w roku szkolnym 2026/2027.
ZP.271.6.2026
Zamawiający:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w
Zębie, 34-521 Ząb, ul. Św. Anny 1/3, NIP: 7361731467, REGON: 383905402
Dla Zamawiającego postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi Gmina Poronin, na mocy porozumienia z dnia 01.07.2026 r.
„Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie – Szkole Podstawowej im. Heleny Marusarzówny w Zębie w roku szkolnym 2026/2027”
Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie podstawowym bez negocjacji, na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.) w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy eZamawiający udostępnionej na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
. Szczegółowy regulamin korzystania z Platformy eZamawiający dostępny jest na stronie internetowej pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
.
Ogłoszenie w załączeniu.
Poronin, 2026-07-10
Dyrektor
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zębie
(-) mgr Piotr Malinowski
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie - Szkole Podstawowej im. Heleny Marusarzówny w Zębie w roku szkolnym 2026/2027
Przygotowanie, dostarczenie i wydawanie gorącego posiłku jednodaniowego (drugie danie) dla uczniów.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.6.2026pdf136646
- Informacja na stronę ZP.271.6.2026pdf195092
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.