Świadczenie usług cateringowych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Murzasichlu (szkoła i filie) w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: Urząd Gminy Poronin, Poronin (województwo małopolskie)
Budżet gminy Poronin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Murzasichle, Stasikówka, Małe Ciche
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług cateringowych (przygotowanie i dostawa gorącego drugiego dania) dla uczniów Szkoły Podstawowej w Murzasichlu oraz jej filii w Stasikówce i Małem Cichem. Usługa obejmuje okres od 02.09.2026 r. do 24.06.2027 r. dla maksymalnie 190 uczniów dziennie. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany liczby posiłków.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie w ciągu ostatnich 3 lat usługi cateringowej (min. 40 posiłków dziennie przez min. 6 miesięcy)
- Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę eZamawiający
- Wymagane oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (art. 125 ust. 1 ustawy Pzp)
Treść ogłoszenia
Świadczenie usług cateringowych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Murzasichlu – Szkoły Podstawowej w Murzasichlu z filiami w Stasikówce i w Małem Cichem w roku szkolnym 2026/2027.
ZP.271.5.2026
Zamawiający:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Murzasichlu
z siedzibą w Murzasichlu 34-531, ul. Sądelska 31, NIP: 7361745423
Dla Zamawiającego postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi Gmina Poronin, na mocy porozumienia z dnia 01.07.2026 r.
„Świadczenie usług cateringowych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Murzasichlu – Szkoły Podstawowej w Murzasichlu z filiami w Stasikówce i w Małem Cichem w roku szkolnym 2026/2027”
Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie podstawowym bez negocjacji, na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026r., poz. 793 ze zm.) w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy eZamawiający udostępnionej na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
. Szczegółowy regulamin korzystania z Platformy eZamawiający dostępny jest na stronie internetowej pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
.
Ogłoszenie w załączeniu.
Poronin, 2026-07-10
Dyrektor
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Murzasichlu
(-) mgr Monika Tomaszewska
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług cateringowych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Murzasichlu - Szkoły Podstawowej w Murzasichlu z filiami w Stasikówce i w Małem Cichem w r.
Przygotowanie i dostawa gorącego posiłku jednodaniowego (drugie danie) dla maksymalnie 190 uczniów dziennie.
Dokumenty (2)
- Informacja na stronę ZP.271.5.2026pdf201630
- Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.5.2026pdf137648
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.