Świadczenie usługi dowozu uczniów z terenu Gminy Poronin do szkół w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: Urząd Gminy Poronin, Poronin (województwo małopolskie)
Budżet gminy Poronin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Poronin
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na regularny dowóz i odwóz uczniów w Gminie Poronin w roku szkolnym 2026/2027. Usługa obejmuje 3 trasy z opiekunami (osoby pełnoletnie, niefigurujące w rejestrach przestępców seksualnych). Możliwość składania ofert częściowych. Kryteria: cena (60%), czas podstawienia pojazdu zastępczego (30%), standard emisji spalin (10%).
Kluczowe wymagania
- Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób
- Doświadczenie: realizacja usługi dowozu dzieci do placówki oświatowej o wartości min. 30 000 zł brutto w ciągu ostatnich 3 lat
- Opiekunowie muszą być pełnoletni i nie figurują w KRK oraz Rejestrze Sprawców na Tle Seksualnym
- Wdrożenie Standardów ochrony małoletnich
Treść ogłoszenia
Świadczenie usługi dowozu uczniów z terenu Gminy Poronin do szkół w roku szkolnym 2026/2027
ZP.271.3.2026
„Świadczenie usługi dowozu uczniów z terenu Gminy Poronin do szkół w roku szkolnym 2026/2027”
Część nr I-III
Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie podstawowym bez negocjacji, na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.) w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy eZamawiający udostępnionej na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
. Szczegółowy regulamin korzystania z Platformy eZamawiający dostępny jest na stronie internetowej pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
.
Ogłoszenie z BZP w załączeniu.
Poronin, 08.07.2026r.
Wójt Gminy Poronin
(-) mgr Anita Żegleń
Części zamówienia (3)
Część 1: Część 1 - Nowe Bystre Dudkówka - NOWE BYSTRE 61 SZKOŁA PODSTAWOWA
Regularny dowóz i odwóz uczniów na trasie Nowe Bystre Dudkówka - Nowe Bystre 61 Szkoła Podstawowa.
Część 2: Część 2
Regularny dowóz i odwóz uczniów w ramach drugiej trasy w roku szkolnym 2026/2027.
Część 3: Część 3
Regularny dowóz i odwóz uczniów w ramach trzeciej trasy w roku szkolnym 2026/2027.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.3.2026pdf174716
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.