Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Kalwaria Zebrzydowska
Zamawiający: URZĄD MIASTA KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ, Kalwaria Zebrzydowska (województwo małopolskie)
Budżet gminy Kalwaria Zebrzydowska 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksowe usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych) na terenie całej Gminy Kalwaria Zebrzydowska. W zakres wchodzi także utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Zamawiający nie przewiduje podziału na części.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 50 000 PLN
- Środki finansowe/zdolność kredytowa: min. 500 000 PLN
- OC: min. 500 000 PLN
- Doświadczenie: min. 1 usługa odbioru odpadów (masa min. 2500 Mg ciągłości przez 12 m-cy)
- Wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbioru odpadów w Gminie Kalwaria Zebrzydowska
- Wpis do rejestru wprowadzających produkty w opakowaniach
- Posiadanie pojazdów N2 i N3 napędzanych paliwem alternatywnym
Treść ogłoszenia
Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska oraz utworzenie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – ogłoszenie o zamówieniu
Data zamieszczenia ogłoszenia:
2026-07-08
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Tryb zamówienia:
przetarg nieograniczony
Termin składania ofert:
2026-08-07
Procedura unijna (powyżej progów):
Tak
Identyfikator postępowania:
ocds-148610-be61504a-8f0a-46d9-bc2a-655fe2c62c26
Link do portalu e-Zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Numer ogłoszenia:
471019-2026
Pełna treść ogłoszenia:
ogłoszenie o zamówieniu opublikowane 08.07.2026
Dokumentacja przetargu znajduje się poniżej w sekcji "Załączniki"
Opublikowano wyjaśnienia treści SWZ/OPW (patrz sekcja "Załączniki")
Części zamówienia (1)
Część 0: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK
Kompleksowe usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych) na terenie całej gminy oraz prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Dokumenty (7)
- ogłoszenie o zamówieniu opublikowane 08.07.2026pdf224910
- SWZ ZP.271.16.2026pdf717049
- załączniki do SWZ 1-9zip190250
- zał. nr 10 do SWZ PPU wraz z zał. 1-4zip5363499
- Treść pytania i odpowiedzi 31.07.2026pdf497378
- Informacja o kwocie na zadanie 07.08.2026pdf272158
- Informacja z otwarcia ofert w dniu 07.08.2026rpdf339569
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.