Przebudowa drogi gminnej nr K470089 w miejscowości Bugaj

Zamawiający: URZĄD MIASTA KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ, Kalwaria Zebrzydowska (województwo małopolskie)

Budżet gminy Kalwaria Zebrzydowska 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Bugaj, Gmina Kalwaria Zebrzydowska
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na roboty budowlane polegające na przebudowie drogi gminnej nr K470089 w odcinku od km 0+022,00 do km 0+720 w miejscowości Bugaj (Gmina Kalwaria Zebrzydowska).

Treść ogłoszenia

Przebudowa drogi gminnej nr K470089 w km od 0+022,00 do km 0+720 w miejscowości Bugaj, Gmina Kalwaria Zebrzydowska – ogłoszenie o zamówieniu

Data zamieszczenia ogłoszenia:

2026-07-06

​Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia:

tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)

Termin składania ofert:

2026-07-27

Procedura unijna (powyżej progów):

Nie

Identyfikator postępowania:

ocds-148610-c29d3eb5-d5fa-4657-b2d3-df16a6b9e501

Link do portalu e-Zamówienia:

[link dostępny w aplikacji]

Numer ogłoszenia:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

Pełna treść ogłoszenia:

ogłoszenie o zamówieniu w BZP 06.07.2026

Dokumentacja przetargu znajduje się poniżej w sekcji "Załączniki"

Opublikowano wyjaśnienia treści SWZ/OPW (patrz sekcja "Załączniki")

Opublikowano zmianę treści ogłoszenia (patrz sekcja "Załączniki")

Informujemy, że uległ zmianie termin składania ofert

Opublikowano informację z otwarcia ofert (patrz sekcja "Załączniki")

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przebudowa drogi gminnej nr K470089 w km od 0+022,00 do km 0+720 w miejscowości Bugaj

    Roboty budowlane związane z przebudową drogi gminnej w miejscowości Bugaj.

Dokumenty (11)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemałopolskie