Modernizacja placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym
Zamawiający: URZĄD MIASTA KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ, Kalwaria Zebrzydowska (województwo małopolskie)
Budżet gminy Kalwaria Zebrzydowska 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Stanisławów Dolny
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane polegające na modernizacji placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Stanisławiu Dolnym. Tryb podstawowy. Brak szczegółowych danych o zakresie prac i wartości w ogłoszeniu.
Treść ogłoszenia
Modernizacja placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym – ogłoszenie o zamówieniu
Data zamieszczenia ogłoszenia:
2026-05-19
Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
Termin składania ofert:
2026-06-03
Procedura unijna (powyżej progów):
Nie
Identyfikator postępowania:
ocds-148610-54278b51-f1c8-4b97-939f-9e0feac1c2a8
Link do portalu e-Zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Numer ogłoszenia:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Pełna treść ogłoszenia:
ogłoszenie o zamówieniu w BZP 19.05.2026
Dokumentacja przetargu znajduje się poniżej w sekcji "Załączniki"
Opublikowano wyjaśnienia treści SWZ/OPW (patrz sekcja "Załączniki")
Opublikowano informację z otwarcia ofert (patrz sekcja "Załączniki")
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym
Roboty budowlane związane z modernizacją placu zabaw przy szkole podstawowej.
Dokumenty (12)
- ogłoszenie o zamówieniu w BZP 19.05.2026pdf149740
- SWZ Modernizacja placu zabaw w Stanisławiu Dolnympdf607702
- zał. 1 - 6 do SWZzip817139
- dokumentacja projektowa, przedmiar, STWIORBzip32750502
- Treść pytań i odp. i zmiana SWZ 26.05.2026pdf250240
- zmodyf. 26.05.2026 zał. nr 6 do SWZ PPUpdf500251
- AR.PZT.03 v02 POPRpdf862086
- AR.PZT.04 v02 POPRpdf473479
- Treść pytań i odp. do SWZ 29.05.2026pdf284371
- Informacja o kwocie na zadanie 03.06.2026pdf276778
- Informacja z otwarcia ofert 03.06.2026pdf233408
- Informacja o unieważnieniu postępowania 10.06.2026pdf288162
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.