Sprzedaż używanych wiat przystankowych stalowych z terenu Gminy Tarnów
Zamawiający: Urząd Gminy Tarnów, Tarnów (województwo małopolskie)
Budżet gminy Tarnów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Tarnów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Gmina Tarnów oferuje na sprzedaż około 80 używanych, stalowych wiat przystankowych (moduły 2- i 3-częściowe). Sprzedaż odbywa się w trybie rozpoznania cenowego. Kupujący musi zapewnić własny transport oraz demontaż. Termin realizacji sprzedaży i demontażu upływa 31.08.2027 r. Cena wywoławcza to 500 zł brutto za sztukę, a minimalna cena ofertowa musi wynosić min. 501 zł brutto.
Kluczowe wymagania
- Minimalna cena ofertowa: 501 zł brutto za sztukę
- Transport i demontaż na koszt kupującego
- Możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej w terenie
Treść ogłoszenia
Sprzedaż używanych wiat przystankowych stalowych z terenu Gminy Tarnów - GK.271.24.2026
Data publikacji
: 2026-07-22
Rodzaj zamówienia:
Dostawa
Tryb zamówienia:
przetarg nieograniczony
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH
NA ZAKUP WIAT PRZYSTANKOWYCH.
I. Nazwa i adres Zamawiającego:
Gmina Tarnów
ul. Krakowska 19, 33-100 Tarnów
tel. 14/688-01-43
fax. 14/688-01-30
II. Nazwa przedmiotu zamówienia:
„Sprzedaż używanych wiat przystankowych stalowych z terenu Gminy Tarnów”
1. Obecna wartość jednostkowa wiaty przystankowej została oszacowana przez ich producenta na średnią kwotę 500 zł brutto, załącznik nr 1 do niniejszego zapytania.
2. Ilość wiat około 80 sztuk (trzy i dwu modułowe)
3. Wartość brutto będzie jedynym kryterium wyboru oferenta.
III. Warunki
1. Zaoferowana kwota obejmuje jedynie wartość zakupu wiat. Transport wiat z miejsca wskazanego przez Gminę do miejsca docelowego na koszt kupującego.
2. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Tarnów pok. 103, tel. 14/688-01-43.
3. Termin zakończenia demontażu oraz sprzedaży do 31.08.2027 r. Wiaty będą usuwane sukcesywnie w miarę potrzeby demontażu celem zabudowy nowej wiaty.
4. W celu właściwej oceny stanu technicznego proponuje się przeprowadzenie we własnym zakresie wizji w terenie.
IV. Tryb postępowania: rozpoznanie cenowe.
1. Ofertę należy złożyć w formie pisemnej w Urzędzie Gminy Tarnów ul. Krakowska 19 na Dzienniku podawczym w terminie do dnia 27.07.2026 r. do godz. 10:00 w zaklejonej kopercie opisanej: „Sprzedaż używanych wiat przystankowych stalowych z terenu Gminy Tarnów”, lub w formie elektronicznej na adres:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
do tej samej godziny.
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 10:30 w pokoju 103.
2. Ofertę cenową należy złożyć pisemnie, minimalna kwota zakupu 501 zł brutto (powyżej ceny wywoławczej 500 zł brutto). Kryterium wyboru oferty: cena 100%.
V. Załączniki:
1. Oszacowanie wartości jednostkowej wiaty– załącznik nr 1.
2. Wzór ofert – załącznik nr 2.
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż używanych wiat przystankowych stalowych
Sprzedaż około 80 sztuk używanych, stalowych wiat przystankowych (moduły 2- i 3-częściowe).
Dokumenty (4)
- wzór oferty - załącznik nr 1odt22973
- załącznik nr 1 oszacowanie wartości jednostkowej wiatypdf29619
- załącznik nr 2 wzór oferty pdfpdf22634
- zapytanie pdfpdf58615
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.