Przewóz uczniów z niepełnosprawnościami do OREW (wrzesień–grudzień 2026)
Zamawiający: Urząd Gminy Racławice, Racławice (województwo małopolskie)
Budżet gminy Racławice 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Trasa: Janowiczki – Marchocice – OREW (Strzeżów Drugi 45, 32-200 Miechów)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Usługa przewozu dwóch uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie Janowiczki – Marchocice – OREW w Miechowie. Zakres obejmuje dowóz rano (ok. 9:00) i powrót po południu (ok. 14:30) w miesiącach wrzesień–grudzień 2026 r. Wymagany transport dostosowany (winda/najazd) oraz zapewnienie opieki podczas przejazdu.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie środków transportu dostosowanych do przewozu osób na wózkach (winda lub najazd)
- Zapewnienie pojazdu zastępczego w ciągu 30 min od awarii
- Posiadanie polisy OC i NNW
- Zapewnienie kierowcy i opiekuna
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe - Przewóz uczniów z niepełnosprawnościami do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w miesiącach wrzesień – grudzień 2026 r.
Data publikacji
: 2026-08-04
Rodzaj zamówienia:
Tryb zamówienia:
Racławice, dnia 04.08.2026
Znak sprawy:ZP.271.45.2026
ZAPYTANIE OFERTOWE W CELU UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
I ZAMAWIAJĄCY
GMINA RACŁAWICE
Racławice 15, 32-222 Racławice
tel. 41/30 67 230
e-mail:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
NIP 6591184436 Regon 291010613
II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Przewóz uczniów z niepełnosprawnościami do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w miesiącach wrzesień – grudzień 2026 r.
1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz dwóch uczniów z niepełnosprawnościami na zajęcia do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego (dalej OREW) znajdującego się pod adresem Strzeżów Drugi 45, 32-200 Miechów oraz odwóz po zakończonych zajęciach wraz z zapewnieniem opieki opiekuna w czasie każdego przejazdu, na trasie:
Trasa:
Janowiczki – Marchocice - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy (siedziba: Strzeżów Drugi 45, 32-200 Miechów)
Długość trasy w jedną stronę: 19,4 km
Ilość uczniów: 2 (poruszających się na wózkach inwalidzkich)
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz uczniów do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego na zajęcia około godz. 9:00 oraz odwóz uczniów po zajęciach do miejsca zamieszkania około godz. 14:30.
3. Godziny dowozu i odwozu uczniów podane są orientacyjnie. Dokładne godziny zostaną ustalone pomiędzy wykonawcą, rodzicami/opiekunami prawnymi dowożonych uczniów, a Dyrektorem Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego.
4. Wykaz imienny uczniów niepełnosprawnych wraz z dokładnym adresem zamieszkania objętych dowożeniem do ośrodka Wykonawca otrzyma przy podpisaniu umowy. Powierzenie danych osobowych przewożonych uczniów nastąpi na podstawie odrębnej umowy.
5. Obowiązkiem Wykonawcy jest posiadanie środka transportu dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych zapewniającego miejsce siedzące opiekunowi oraz dwa stanowiska do mocowania wózka inwalidzkiego wraz z kompletem pasów do mocowania wózka inwalidzkiego oraz osoby podróżującej na wózku.
6. Pojazd przewożący uczniów z niepełnosprawnościami poruszających się na wózkach inwalidzkich musi być wyposażony w windę lub najazd.
7. Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania wszystkich wymogów prawnych dotyczących przewozu niepełnosprawnych pojazdem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych określone w Rozporządzeniu Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz. U. 2019 r. poz. 2310 z późn. zm.), Ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. 2024 r. poz. 502 z późn. zm.)
8. Pojazd, którym przewożeni będą uczniowie musi być sprawny pod względem technicznym tj. posiadać aktualne badania techniczne.
9. Wykonawca zobowiązany jest do zatrudnienia pracowników biorących udział w realizacji zamówienia, tj. kierowcy, opiekunów, którzy nie figurują w Rejestrze Przestępstw na tle Seksualnym, o którym mowa w Ustawie z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym (tj. Dz.U. z 2026r. poz. 110). Osoby zaangażowane w realizację przedmiotu zamówienia obowiązane będą do złożenia stosownego oświadczenia zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 5a i 5b.
10. Opieka nad przewożonymi uczniami powinna być sprawowana przez osobę pełnoletnią, nie karaną za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, przestępstwo z użyciem przemocy na szkodę małoletniego. Przeciwko tej osobie nie może toczyć się żadne postępowanie karne lub dyscyplinarne w tym zakresie.
11. Opiekun powinien posiadać kwalifikacje w zawodzie opiekuna medycznego.
12. Obowiązków opiekuna nie może pełnić osoba kierująca pojazdem.
Ponadto do obowiązków opiekuna należeć będą:
1. Sprawowanie opieki podczas dowozu od momentu odebrania ucznia od rodzica/opiekuna prawnego z miejsca zamieszkania do momentu przekazania ucznia pod opiekę pracownikowi/opiekunowi OREW,
2. Sprawowanie opieki podczas odwozu od momentu odebrania ucznia od pracownika/opiekuna OREW do momentu przekazania ucznia pod opiekę rodzica/opiekuna prawnego w miejscu zamieszkania,
Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podczas wsiadania i wysiadania,
4. Eliminowaniu niewłaściwych zachowań mogących sprowokować niebezpieczne sytuacje podczas jazdy,
Udzielanie pomocy przedmedycznej w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia,
6. W przypadku zaistnienia okoliczności zmuszających do natychmiastowego opuszczenia pojazdu przez uczniów, do obowiązku opiekuna należeć będzie zorganizowanie bezpiecznego wysiadania uczniów, zgodnie z obowiązującym kierunkiem jazdy w bezpieczne miejsce,
7. Niedopuszczenia do przewozu uczniów w przypadku stwierdzenia sytuacji zagrażającej bezpieczeństwa zdrowia i życia.
13. W czasie, gdy uczeń z niepełnosprawnością znajduje się pod opieką opiekuna, ponosi on za nich pełną odpowiedzialność.
14. Opieka powinna być sprawowana podczas trwania każdego przejazdu.
15. Dowóz i odwóz odbywać się będzie w dniach nauki w OREW przez 5 dni w tygodniu z wyłączeniem sobót, dni ustawowo wolnych od pracy, przerw świątecznych, a także z wyłączeniem dni wolnych wskazanych przez Dyrektora Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego.
16. W okresach zimowych pojazdy dowożące dzieci muszą być ogrzewane, a na stopniach wejściowych do pojazdu nie może zalegać lód i nie mogą one być śliskie.
17. W przypadku awarii pojazdu wykonującego przedmiot zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia w jak najkrótszym czasie,
nie dłuższym jednak niż 30 minut
od wystąpienia awarii, pojazdu zastępczego dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych zapewniający miejsce siedzące opiekunowi oraz 2 stanowiska do mocowania wózka inwalidzkiego wraz z kompletem pasów do mocowania wózka inwalidzkiego oraz osoby podróżującej na wózku. Pojazd zastępczy przewożący uczniów z niepełnosprawnościami poruszających się na wózkach inwalidzkich musi być wyposażony w windę lub najazd.
III TERMIN REALIZACJI
1. Termin realizacji zamówienia: Realizacja zamówienia obejmuje dni nauki w OREW przez 5 dni w tygodniu z wyłączeniem sobót, dni ustawowo wolnych od pracy, przerw świątecznych i ferii letnich, a także z wyłączeniem dni wolnych wskazanych przez Dyrektora Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego tj.:
·
od dnia 1 września 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
2. W poszczególnych miesiącach:
· Wrzesień – 22 dni
· Październik – 22 dni
· Listopad – 21 dni
· Grudzień – 16 dni (od 23 grudnia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. – dni wolne)
3.
Ilość dni podana jest orientacyjnie i może ulec zmianie
IV WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
1. Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się Wykonawców,
w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych
w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach
w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r. poz. 514). Ocena nastąpi na zasadzie „spełnia/nie spełnia” na podstawie oświadczenia Wykonawcy.
2. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy, która będzie niezgodna z treścią zapytania ofertowego oraz zostanie przekazana bez wymaganych przez Zamawiającego załączników.
3. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:
a) Uprawnienia:
Posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień – Zamawiający uzna spełnienie tego warunku, jeżeli Wykonawca posiada ważną licencję do wykonywania krajowego transportu drogowego osób lub obowiązujące zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1539).
b) Potencjał techniczny:
Posiadają niezbędny potencjał techniczny do wykonania zamówienia lub przedstawią pisemne zobowiązanie innych podmiotów do udostępnienia potencjału technicznego – Wykonawca dysponuje co najmniej jednym zarejestrowanym pojazdem przystosowanym do przewozu osób (z min. 2 miejsca na wózki inwalidzkie). Pojazd, którym będą wykonywane przewozy, nie może posiadać tymczasowego dowodu rejestracyjnego.
c) Potencjał osobowy:
Dysponuje osobami, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia, tj. opiekunem z kwalifikacjami w zawodzie opiekuna medycznego oraz kierowcą z uprawnieniami do obsługi pojazdów samochodowych.
d) Doświadczenie:
Posiadają doświadczenie w transporcie uczniów niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich – w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert Wykonawca wykonał przynajmniej 1 usługę polegającą na przewozie uczniów niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich przez okres minimum 1 roku szkolnego lub 9 miesięcy w roku kalendarzowym.
Wykaz dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
1. W celu wykazania spełnienia wymaganych przez Zamawiającego warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia, Wykonawca złoży wraz z ofertą:
o Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (zawarte w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 ).
o Kserokopię ważnej licencji do wykonywania krajowego transportu drogowego osób lub obowiązującego zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego (poświadczoną za zgodność z oryginałem).
o Wykaz niezbędnych do wykonania zamówienia środków transportu, posiadających aktualne badania techniczne (Załącznik nr 3) wraz z kserokopią dowodów rejestracyjnych tych pojazdów.
o Wykaz osób, które będą wykonywać zamówienie, tj. kierowcy oraz opiekuna, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji, zakresu czynności oraz informacji o podstawie dysponowania tymi osobami (Załącznik nr 4).
o Kserokopię prawa jazdy osób wykonujących przewozy oraz kserokopię dokumentu potwierdzającego kwalifikacje opiekuna medycznego (poświadczone za zgodność z oryginałem).
o Wykaz wykonanych usług potwierdzających spełnienie warunku doświadczenia (Załącznik nr 7).
2. Ocena przedstawionych dokumentów nastąpi na zasadzie „spełnia/nie spełnia” na podstawie dokumentów dołączonych przez Wykonawcę.
V KRYTERIA OCENY OFERT
Kryteria oceny ofert:
·
Cena – 100%
Warunki płatności i rozliczenia:
Rozliczenie realizacji przedmiotu zamówienia odbywać się będzie na podstawie miesięcznych faktur wystawianych przez Wykonawcę, obejmujących rzeczywistą liczbę dni przewozu oraz liczbę przejechanych kilometrów, według stawki za 1 kilometr określonej w ofercie Wykonawcy.
Podstawą do wystawienia faktury będzie prawidłowo sporządzone i zaakceptowane przez Zamawiającego zestawienie wykonanych przewozów, obejmujące liczbę dni realizacji przewozu dzieci w danym miesiącu kalendarzowym, potwierdzone przez osobę sprawującą opiekę podczas przewozu.
Faktury należy wystawiać na:
Nabywca:
Gmina Racławice
Racławice 15
32-222 Racławice
NIP: 659-11-84-436
Odbiorca:
Urząd Gminy w Racławicach
Racławice 15
32-222 Racławice
Faktury będą wystawiane i doręczane za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF), zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Należność za wykonanie przedmiotu zamówienia będzie płatna przelewem na rachunek bankowy Wykonawcy wskazany na fakturze, w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury wraz z potwierdzeniem wykonania przewozów.
Za dzień zapłaty uznaje się dzień obciążenia rachunku bankowego Zamawiającego.
VI
OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY
1. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Oferta nie może zawierać rozwiązań wariantowych, w szczególności więcej niż jeden ceny.
2. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, napisana pismem maszynowym, komputerowym lub nieścieralnym atramentem, z zachowaniem formy pisemnej pod rygorem nieważności, tj. podpisana przez osoby upoważnione do składania oświadczeń woli w imieniu Wykonawcy, zgodnie z zasadami reprezentacji Wykonawcy (podpis kwalifikowany, podpis zaufany lub czytelny podpis albo co najmniej podpis skrócony i czytelnie napisane imię i nazwisko, np. pieczęć imienna). Oferent określi cenę realizacji zamówienia w pełnym zakresie, objętym zapytaniem ofertowym poprzez podanie w formularzu oferty ceny brutto (cyfrowo i słownie), z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, uwzględniającej obowiązujący podatek VAT.
3. Wszystkie poprawki lub zmiany w tekście oferty muszą być naniesione w sposób umożliwiający odczytanie błędnego tekstu (przekreślone), parafowane i datowane własnoręcznie przez osobę podpisującą ofertę.
4. Ofertę należy złożyć na formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do regulaminu udzielania zamówień publicznych w Urzędzie Gminy w Racławicach dla zamówień publicznych, których wartość jest niższa od kwoty 170 000,00 złotych netto przyjętego Zarządzeniem NR 2/2026 Wójta Gminy Racławice z dnia 02 stycznia 2026 roku
VII TERMIN I TRYB SKŁADANIA OFERT
Ofertę należy złożyć w Urzędzie Gminy Racławice, Racławice 15, 32-222 Racławice, w terminie
do dnia 11 sierpnia 2026 r. do godz. 12.00
, co oznacza, że z upływem powyższego terminu oferta powinna fizycznie znaleźć się u Zamawiającego. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 30 dni, tj. do dnia
[wpisz datę końcową - dokładnie 30 dni od składania]
.
Ofertę można złożyć za pośrednictwem:
a) przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2024r. poz. 1513 t.j.), na adres e mail:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
b) operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe (Dz. U. z 2025 r. poz. 366 t.j. z
późn.zm
.),
c) osobiście w Urzędzie Gminy w Racławicach, Racławice 15, 32-222 Racławice w poniedziałki w godzinach 8.00-16.00, wtorek-piątek w godzinach 7.30-15.30.
a) Ofertę wraz z oświadczeniami należy umieścić w jednym zamkniętym opakowaniu, opatrzonym nazwą:
Gmina Racławice, Racławice 15, 32-222 Racławice
Zapytanie ofertowe – znak sprawy:
ZP.271.45.2026
„Przewóz uczniów z niepełnosprawnościami do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w miesiącach wrzesień – grudzień 2026 r.”
Dodatkowo na opakowaniu zawierającym ofertę podana powinna być nazwa i adres Wykonawcy.
VIII INFORMACJA O FORMALNOŚCIACH JAKIE POWINNY ZOSTAĆ DOPEŁNIONE PO WYBORZE OFERTY W CELU ZAWARCIA UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO
W przypadku wyboru oferty Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy na warunkach określonych we Wzorze umowy stanowiącym załącznik do zapytania ofertowego.
Po wyborze oferty Wykonawcy, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, Zamawiający poinformuje go o miejscu i terminie podpisania umowy. W przypadku złożenia oferty drogą elektroniczną zamawiający ma obowiązek dostarczyć wersję papierową oferty przed podpisaniem umowy.
Wzór umowy w załączeniu do niniejszego zapytania ofertowego. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień niniejszej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, in szczególności, jeżeli zajdzie nie dająca się wcześnie określić ważna przyczyna.
Jeżeli Wykonawca, którego oferta została wybrana, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, Zamawiający może wybrać ofertę najkorzystniejszą spośród pozostałych ofert bez przeprowadzania ich ponownego badania i oceny.
Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia (realizacji umowy) uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy.
Doprecyzowuje się, iż przewidziane w pkt 3 zmiany postanowień umowy mogą nastąpić w szczególności, jeżeli zajdzie którakolwiek z niżej wymienionych przyczyn:
a) w przypadku zmiany przepisów o podatku od towarów i usług VAT – zmniejszenie lub zwiększenie wynagrodzenia brutto Wykonawcy o kwotę wynikającą ze zmiany stawki VAT,
b) nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację umowy.
Przed podpisaniem umowy Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona zobowiązany jest do przedstawienia Zamawiającemu oryginałów dokumentów składanych wraz z ofertą oraz dokument potwierdzający ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności oraz NNW związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę minimum 340 000,00 złotych, wraz z potwierdzeniem zapłaty.
IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający nie udziela zaliczek.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania na każdym jego etapie, w szczególności, jeżeli stwierdzone zostaną błędy lub okoliczności, mające wpływ na prawidłowość postępowania lub realizację przedmiotu zamówienia.
Zamawiający zamieszcza na stronie BIP Zamawiającego – strona Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Racławice zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej/Zamawiający informuje drogą mailową Wykonawcę, który złożył najkorzystniejszą ofertę.
Dane do płatności za wykonanie przedmiotu zamówienia: Nabywca: Gmina Racławice, Racławice 15, 32-222 Racławice, NIP 659-118-44-36, Odbiorca: Urząd Gminy w Racławicach, Racławice 15, 32-222 Racławice, NIP 659-15-46-023.
Osobą do kontaktu, o której mowa w pkt 5, jest Pani
Patrycja Kaczor
, adres e-mail:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
, tel. 41/306-72-36, dostępna od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 14:00.
X KLAUZULA INFORMACYJNA Z ART. 13 RODO O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W CELU ZWIĄZANYM Z POSTĘPOWANIEM O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO
Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że:
1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Wójt Gminy Racławice.
2.Obsługę Gminy Racławice prowadzi Urząd Gminy w Racławicach, Racławice 15, 32-222 Racławice kontakt: pod adresem e-mail
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy w Racławicach, Racławice 15, 32-222 Racławice.
3.Kontakt z Inspektor Ochrony Danych na adres:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
lub pocztą tradycyjną na adres urzędu.
4.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na postawie art. 6 ust 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego p.n.:
,,
Przewóz uczniów z niepełnosprawnościami do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w miesiącach wrzesień – grudzień 2026 r. Znak sprawy: ZP.271.45.2026
” prowadzonego w trybie zapytania ofertowego.
5.Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym osobom lub podmiotom.
6.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania. Ponadto dane publikowane będą na stronie BIP urzędu gminy w Racławicach.
7.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, przez czas określony w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej,
Części zamówienia (1)
Część 0: Przewóz uczniów z niepełnosprawnościami do OREW
Dowóz dwóch uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie Janowiczki – Marchocice – OREW w Miechowie oraz zapewnienie opieki.
Dokumenty (9)
- ZAŁĄCZNIK 1 oferta OREWdocx32857
- ZAŁĄCZNIK 2 umowa OREWdocx34867
- ZAŁĄCZNIK 3 OREWdocx14325
- ZAŁĄCZNIK 4 OREWdocx14688
- ZAŁĄCZNIK 5A OREWdocx19708
- ZAŁĄCZNIK 5B OREWdocx19692
- ZAŁĄCZNIK 6 OREWdocx13596
- ZAŁĄCZNIK 7 OREWdocx14554
- Wybór najkorzystniejszej ofertypdf204251
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.