Dostawa produktów leczniczych w 22 Pakietach dla Apteki Szpitalnej w Elblągu
Zamawiający: szpitalelblag (ezamawiajacy.pl), Elbląg
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- ul. Królewiecka 146, Elbląg
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę produktów leczniczych (m.in. insuliny, środków antybakteryjnych, przeciwnowotworowych i oftalmologicznych) podzielone na 22 pakiety. Realizacja dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Wymagane wniesienie wadium. Oferty należy składać elektronicznie przez Platformę Zakupową.
Kluczowe wymagania
- Wadium w łącznej wysokości 171 299,00 zł
- Złożenie oferty przez Platformę Zakupową
- Wymagany podpis kwalifikowany lub pieczęć elektroniczna
- Złożenie oświadczenia ESPD
- Zabezpieczenie wadium (pieniądze, gwarancja bankowa, ubezpieczeniowa lub poręczenie)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 23/2026
Numer postępowania 23/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (20)
Część 1: Pakiet Nr 1
Dostawa insuliny (5 pozycji).
Część 2: Pakiet nr 2
Pakiet produktów leczniczych.
Część 3: Pakiet nr 3
Pakiet produktów leczniczych.
Część 4: Pakiet nr 4
Pakiet produktów leczniczych.
Część 5: Pakiet nr 5
Pakiet produktów leczniczych.
Część 6: Pakiet nr 6
Pakiet produktów leczniczych.
Część 7: Pakiet nr 7
Pakiet produktów leczniczych.
Część 8: Pakiet nr 8
Pakiet produktów leczniczych.
Część 9: Pakiet nr 9
Pakiet produktów leczniczych.
Część 10: Pakiet nr 10
Pakiet produktów leczniczych.
Część 11: Pakiet nr 11
Pakiet produktów leczniczych.
Część 12: Pakiet nr 12
Pakiet produktów leczniczych.
Część 13: Pakiet nr 13
Pakiet produktów leczniczych.
Część 14: Pakiet nr 14
Pakiet produktów leczniczych.
Część 15: Pakiet nr 15
Pakiet produktów leczniczych.
Część 16: Pakiet nr 16
Pakiet produktów leczniczych.
Część 17: Pakiet nr 17
Pakiet produktów leczniczych.
Część 18: Pakiet nr 18
Pakiet produktów leczniczych.
Część 19: Pakiet nr 19
Pakiet produktów leczniczych.
Część 20: Pakiet nr 20
Pakiet produktów leczniczych.
Dokumenty (10)
- Załączniki od nr 1 do 29 do SWZ 23-2026.zipzip
- SWZ 23-2026 .pdfpdf
- 2026-OJS148-00539064-pl-ts.pdfpdf
- 2026-08-19 odpowiedzi na pytania.pdfpdf
- Informacja o zmianie treści SWZ.pdfpdf
- Załącznik Nr 27 do SWZ 23-2026.docdoc
- Odpowiedzi na pytania Wykonawców 24.08.2026.pdfpdf
- 2026-08-25 odpowiedzi na pytania.rtfrtf
- 25.08.2026r. Informacja o zmianie treści SWZ 23-2026 .docdoc
- Zmiana dnia 25.08.2026r. Załącznik Nr 6 do SWZ 23-2026.xlsxls
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.