Zakup i dostawa produktów do dezynfekcji
Zamawiający: szpitalgrochowski (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup i dostawę środków do dezynfekcji oraz preparatów czyszczących dla szpitala. Postępowanie jest przyspieszone ze względu na pilną potrzebę zabezpieczenia ciągłości funkcjonowania placówki. Zamawiający dopuszcza podział na 4 części i oferuje możliwość zamówienia wszystkich zadań przez jednego wykonawcę. Wymagany podpis elektroniczny.
Kluczowe wymagania
- Brak stawianych warunków udziału w postępowaniu
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny
- Minimalny termin ważności asortymentu: 9 miesięcy od dostawy
- Termin realizacji dostaw: 4 dni robocze od złożenia zamówienia
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZPU/57/2026
Numer postępowania ZPU/57/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (4)
Część 1: Zadanie nr 1 - mycie i dezynfekcja sprzętu medycznego
Dostawa produktów do mycia i dezynfekcji sprzętu medycznego.
Część 2: Zadanie nr 2 - różne preparaty
Dostawa różnych preparatów do dezynfekcji i czyszczenia.
Część 3: Zadanie nr 3 - chusteczki do dezynfekcji powierzchni
Dostawa chusteczek do dezynfekcji powierzchni.
Część 4: Zadanie nr 4 - dezynfekcja endoskopia
Dostawa produktów do dezynfekcji endoskopów.
Dokumenty (11)
- 2026-OJS148-00539782-pl.pdfpdf
- SWZ_Umowa_ ZPU 57 2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy ZPU 57 2026.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ_formularz asortymentow-cenowy ZPU 57 2026.xlsxxlsx
- Załącznik nr 3 do SWZ formularz JEDZ ZPU 57 2026.docxdocx
- Załącznik nr 3a do SWZ Oświdaczenie ZPU 57 2026.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_2026-OJS154-00558532_termin.pdfpdf
- P2_ Zmiana zapisów SWZ ZPU57_termin.pdfpdf
- P3_Pytania od wykonawców odpowiedzi zamawiającego_ZPU 57 2026.pdfpdf
- P4_ Zmiana zapisów SWZ ZPU 57 2026_projekt umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 4 do SWZ - Projekt umowy ZPU 57 2026_PO MODYFIKACJI.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.