Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych na budowę szatni w Pakosławiu oraz świetlicy w Kolonii Seredzice

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W IŁŻY, Iłża

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Pakosław, Kolonia Seredzice
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na opracowanie pełnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji i uzgodnień dla dwóch inwestycji: budowy szatni przy boisku w Pakosławiu oraz budowy świetlicy wiejskiej w miejscowości Kolonia Seredzice. Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego.

Treść ogłoszenia

Gmina Iłża zaprasza do złożenia oferty na zadanie pn.:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych na:

Zadanie nr 1: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz ze wszystkimi wymaganymi decyzjami i uzgodnieniami na zadanie pn.: „Budowa szatni przy boisku w Pakosławiu” wraz z niezbędną infrastrukturą.

Zadanie nr. 2: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz ze wszystkimi wymaganymi decyzjami i uzgodnieniami na zadanie pn.: „Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kolonia Seredzice” wraz z niezbędną infrastrukturą.

Pobierz artykuł w formie pliku

Pdf

Drukuj

treść tego artykułu

Powrót

do poprzedniej strony

Kontakt

na stronie Kontakt

Rodzaj dokumentu

Zamówienia Publiczne do 170.000 zł

Dziedzina

Zamówienia Publiczne do 170.000 zł

Numer

14/2024-2029/2026/

Data podpisania

2026-08-04 09:14

Dokumenty nowelizujące

Dokument nie został znowelizowany

Dokumenty nowelizowane

Dokument nie nowelizuje innych dokumentów

Załączniki (3)

Oprogramowanie

Pobierz wszystkie załączniki

zapytanie ofertowe

952 kB

Wytworzył:

Data publikacji:

2026-08-04

załącznik- formularz ofertowy

47 kB

Wytworzył:

Data publikacji:

2026-08-04

projektowane postanowienie umowy

117 kB

Wytworzył:

Data publikacji:

2026-08-04

Opublikował:

Sylwia Ziomek

Ostatnia aktualizacja:

04 / 08 / 2026

Opublikowano:

04 / 08 / 2026

Historia zmian

Pobierz artykuł w formie pliku

Pdf

Drukuj

treść tego artykułu

Powrót

do poprzedniej strony

Kontakt

na stronie Kontakt

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Zadanie nr 1: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz ze wszystkimi wymaganymi decyzjami i uzgodnieniami na zadanie pn.: „Budowa szt

    Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z decyzjami i uzgodnieniami dla budowy szatni przy boisku w Pakosławiu wraz z infrastrukturą.

  2. Część 2: Zadanie nr. 2: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz ze wszystkimi wymaganymi decyzjami i uzgodnieniami na zadanie pn.: „Budowa

    Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z decyzjami i uzgodnieniami dla budowy świetlicy wiejskiej w miejscowości Kolonia Seredzice.

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych na budowę szatni w Pakosławiu oraz świetlicy w Kolonii Seredzice — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne