Szósty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego w Bukowcu
Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W MIĘDZYRZECZU, Międzyrzecz (województwo lubuskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Bukowiec 57, gm. Międzyrzecz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4 w Bukowcu (pow. 39,43 m2) wraz z pomieszczeniami (łącznie 79,39 m2) oraz udziałem w gruncie (28/100) o pow. 0,29 ha. Lokal znajduje się na poddaszu, stan techniczny określono jako niekorzystny. Sprzedaż zwolniona z VAT.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 3 956,00 zł do dnia 07.09.2026 r.
- Okazanie dowodu wniesienia wadium oraz dokumentów tożsamości/rejestrowych
- Osobiste stawiennictwo lub przez pełnomocnika z pisemnym upoważnieniem
Treść ogłoszenia
Data przetargu
2026-09-10 09:00:00
Miejsce
Starostwo Powiatowe w Międzyrzeczu, ul. Przemysłowa 2, pokój nr 411
Księga wieczysta
GW1M/00015859/4, księga wieczysta lokalu GW1M/00058693/5
Cena wywoławcza
39 566,00 zł
Wadium
3 956,00 zł
Części zamówienia (1)
Część 0: Lokal mieszkalny nr 4 w Bukowcu wraz z udziałem w gruncie
Sprzedaż lokalu mieszkalnego o pow. użytkowej 39,43 m2 na poddaszu wraz z pomieszczeniami (strych, piwnica, 5 pomieszczeń gospodarczych) oraz udziałem w gruncie 28/100 o pow. 0,29 ha.
Dokumenty (2)
- pobierz.php?plik=2025.08.27_zarzadzenie_wojewoda.pdf&id=15691cc8c3a5439a9038931c6594df10pdf
- pobierz.php?plik=2026.07.31_ogloszenie_VI_Bukowiec.pdf&id=480292aa718ca348a8c4fdcec20a07a8pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.