Ogłoszenie o przetargu Nr 1/2025 z dnia 10 lipca 2025 r.
Zamawiający: GMINA TRZCINICA, Trzcinica (województwo wielkopolskie)
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o przetargu Nr 1/2025 z dnia 10 lipca 2025 r.
By
Roman Jokiel
|
2025-07-10T15:16:15+02:00
10 lipca, 2025
|
Aktualności
,
Komunikaty
,
Newsbox
|
Ogłoszenie o przetargu
Ogłoszenie o przetargu (wersja edytowalna)
Regulamin przetargu
Regulamin przetargu (wersja edytowalna)
Wyciąg z ogłoszenia o przetargu
Wyciąg z ogłoszenia o przetargu (wersja edytowalna)
Zarządzenie Nr 75/2025
Zarządzenie Nr 75/2025 (wersja edytowalna)
Załącznik nr 1
do zarządzenia nr 75/2025
Wójta Gminy Trzcinica
z 10.07.2025 r.
OGŁOSZENIE O PRZETARGU
NR 1/2025 z dnia 10.07.2025 r.
WÓJT GMINY TRZCINICA
na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.), § 3, § 6, § 13 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r. poz. 2213), rozdziału 5 uchwały nr XXXI/244/2021 Rady Gminy Trzcinica z dnia 21 lipca 2021 r. w sprawie określenia zasad nabywania, zbywania i obciążania nieruchomości stanowiących własność Gminy Trzcinica oraz ich wydzierżawiania lub najmu na okres dłuższy niż 3 lata lub na czas nieoznaczony (Dz. Urz. Woj. Wlkp. poz. 5984), zarządzenia nr 58/2025 Wójta Gminy Trzcinica z dnia 27 maja 2025 r. w sprawie przeznaczenia do najmu / dzierżawy / użyczenia nieruchomości stanowiące własność Gminy Trzcinica,
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na wydzierżawienie nieruchomości gruntowych niezabudowanych, przeznaczonych pod użytkowanie rolnicze, stanowiących własność Gminy Trzcinica:
1) obręb 0006 Trzcinica, dz. nr 100,
2) obręb 0001 Kuźnica Trzcińska, dz. nr 194/9,
3) obręb 0005 Smardze, dz. nr 269/6,
4) obręb 0007 Wodziczna (Ignacówka Pierwsza), dz. nr 633/3.
Nieruchomości wymienione w pkt. 1-4 są wolne od obciążeń i zobowiązań.
Uwaga: Przystępujący do przetargu powinni zapoznać się we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność ze stanem prawnym i faktycznym przedmiotu przetargu, w tym z jego parametrami, aktualnym oraz możliwym przyszłym sposobem zagospodarowania.
Rozpoznanie wszelkich warunków faktycznych i prawnych niezbędnych do realizacji planowanej inwestycji, leży w całości po stronie przystępującego do przetargu i stanowi obszar jego ryzyka.
Dokumenty (8)
- Ogłoszenie o przetargupdf
- Ogłoszenie o przetargu (wersja edytowalna)docx
- Regulamin przetargupdf
- Regulamin przetargu (wersja edytowalna)docx
- Wyciąg z ogłoszenia o przetargupdf
- Wyciąg z ogłoszenia o przetargu (wersja edytowalna)docx
- Zarządzenie Nr 75/2025pdf
- Zarządzenie Nr 75/2025 (wersja edytowalna)docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.