Budowa placu zabaw przy PSP w Łąkcie Dolnej
Zamawiający: trzciana (ezamawiajacy.pl), Trzciana
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Łąkta Dolna
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw przy Państwowej Straży Pożarnej w Łąkcie Dolnej. Inwestycja jest realizowana w ramach projektu MIRS (dofinansowanie z budżetu Województwa Małopolskiego). Zamawiający wymaga wykazania doświadczenia w realizacji co najmniej jednej podobnej roboty budowlanej o wartości min. 150 000 zł brutto w ciągu ostatnich 5 lat.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: realizacja co najmniej jednej roboty budowlanej (budowa, rozbudowa, przebudowa lub remont placu zabaw) o wartości min. 150 00
- 100,00 zł brutto w ciągu ostatnich 5 lat
- Wykazanie należytego wykonania robót (referencje lub inne dokumenty)
- Brak podstaw do wykluczenia wykonawcy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RIS.271.1.5.2026
Numer postępowania RIS.271.1.5.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa placu zabaw przy PSP w Łąkcie Dolnej
Roboty budowlane obejmujące kształtowanie placu zabaw, przygotowanie terenu, wykonanie nawierzchni oraz wyposażenie placu zabaw.
Dokumenty (16)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Specyfikacja Warunków Zamówienia, RIS.271.1.5.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docdoc
- Załącznik nr 2 do SWZ –Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału.docxdocx
- Załącznik nr 2a do SWZ –Oświadczenie dot. wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ –Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docxdocx
- Załącznik nr 3a do SWZ- Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ -Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docdoc
- Załącznik nr 5 do SWZ – Wykaz robót budowlanych.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ -Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.docdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ– Projekt umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 8 do SWZ - Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót.pdfpdf
- Załącznik nr 9 do SWZ - Przedmiar robót.pdfpdf
- Załącznik nr 10 do SWZ - Projekt zagospodarowania działki - część graficzna.pdfpdf
- Załącznik nr 11 do SWZ - Projekt zagospodarowania działki - część opisowa.pdfpdf
- Pytanie i odpowiedź do SWZ - 13.08.2026r..zipzip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.