Sprzedaż nieruchomości (działka nr 19/23) w miejscowości Elizówka

Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W LUBLINIE, Lublin (województwo lubelskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Elizówka, gm. Niemce (działka nr 19/23)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Przetarg ustny ograniczony na sprzedaż działki o pow. 0,0443 ha w miejscowości Elizówka (gm. Niemce). Przetarg jest ograniczony wyłącznie do właścicieli przyległych nieruchomości (działki nr 19/21 i 19/19). Nieruchomość ma dostęp do drogi asfaltowej i uzbrojenie (woda, prąd, gaz).

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

data ogłoszenia: 2026-07-29

termin składania ofert: 2026-08-27 15:00

załączniki: Pobierz wszystkie

Ogłoszenie o przetargu

doc

67,5 KB

pobrano: 44 razy

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż nieruchomości działka nr 19/23 w Elizówce

    Sprzedaż działki o powierzchni 0,0443 ha w miejscowości Elizówka.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie