Sprzedaż nieruchomości w drodze przetargu ustnego nieograniczonego
Zamawiający: URZĄD GMINY BIAŁOPOLE, Białopole (województwo lubelskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Białopole (obręb Białopole, działka nr 258)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki o powierzchni 0,1455 ha w obrębie Białopole (nr księgi wieczystej LU1C/00095238/1). Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Cena wywoławcza: 47 170,00 zł netto. Przetarg odbędzie się 17 sierpnia 2026 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Białopolu.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 4 771,00 zł do dnia 12 sierpnia 2026 r.
- Okazanie dowodu wpłaty wadium wraz z numerem konta do zwrotu
- Złożenie oświadczenia o zapoznaniu się z przedmiotem przetargu
- Okazanie dowodu tożsamości (osoby fizyczne) lub wypisu z rejestru (osoby prawne)
- Pełnomocnictwo stwierdzone aktem notarialnym (jeśli reprezentuje kogoś pełnomocnik)
Treść ogłoszenia
data ogłoszenia: 2026-07-06
termin składania ofert: 2026-08-17 09:00
załączniki: Pobierz wszystkie
Zarządzenie Nr 44/2026 Wójta Gminy Białopole z dnia 30 czerwca 2026 roku w sprawie przeznaczenia do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego nieruchomość stanowiącą własność Gminy Białopole
166 KB
pobrano: 16 razy
Ogłoszenie o przetargu
470 KB
pobrano: 18 razy
Oświadczenie uczestnika przetargu
docx
17,5 KB
pobrano: 16 razy
Części zamówienia (2)
Część 1: Sprzedaż nieruchomości (działka nr 258 obręb Białopole)
Sprzedaż nieruchomości o powierzchni 0,1455 ha przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Część 2: Sprzedaż nieruchomości (działka nr 258 obręb Białopole)
Sprzedaż nieruchomości o powierzchni 0,1455 ha przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Dokumenty (6)
- Zarządzenie Nr 44/2026 Wójta Gminy Białopole z dnia 30 czerwca 2026 roku w sprawie przeznaczenia do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego…pdf
- zarzadzenie_44.pdf?download=1pdf
- Ogłoszenie o przetargupdf
- 8ogloszenie.pdf?download=1pdf
- Oświadczenie uczestnika przetargudocx
- 4oswiadczenie_uczestnika_przetargu.docx?download=1docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.