Sprzedaż nieruchomości (działki) w drodze przetargu ustnego
Zamawiający: URZĄD GMINY BIAŁOPOLE, Białopole (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Białopole (obręb Białopole, działka nr 258)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki o powierzchni 0,1455 ha w obrębie Białopole (nr księgi wieczystej LU1C/00095238/1). Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Brak obciążeń prawnych i zobowiązań.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 4771,00 zł do 12 sierpnia 2026 r.
- Okazanie dowodu wpłaty wadium z numerem konta do zwrotu
- Złożenie oświadczenia o zapoznaniu się z przedmiotem przetargu
- Okazanie dowodu tożsamości (osoby fizyczne) lub wypisu z rejestru (osoby prawne)
- Pełnomocnictwo stwierdzone aktem notarialnym (jeśli reprezentuje pełnomocnik)
Treść ogłoszenia
tytuł: I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Białopole
data utworzenia: 2026-07-06
załączniki: Zarządzenie Nr 44/2026 Wójta Gminy Białopole z dnia 30 czerwca 2026 roku w sprawie przeznaczenia do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego nieruchomość stanowiącą własność Gminy Białopole
166 KB
pobrano: 2 razy
Ogłoszenie o przetargu
470 KB
pobrano: 4 razy
Oświadczenie uczestnika przetargu
docx
17,5 KB
pobrano: 1 raz
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości (działka nr 258, obręb Białopole)
Sprzedaż nieruchomości o powierzchni 0,1455 ha, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Dokumenty (6)
- Zarządzenie Nr 44/2026 Wójta Gminy Białopole z dnia 30 czerwca 2026 roku w sprawie przeznaczenia do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego…pdf
- 0zarzadzenie_44.pdf?download=1pdf
- Ogłoszenie o przetargupdf
- 9ogloszenie.pdf?download=1pdf
- Oświadczenie uczestnika przetargudocx
- 5oswiadczenie_uczestnika_przetargu.docx?download=1docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.