Zakup minikoparki gąsiennicowej z osprzętem i przyczepą
Zamawiający: gminazebowice (ezamawiajacy.pl), Zebowice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Zębowice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zakup nowej minikoparki gąsiennicowej (produkcja min. 2025 r.) wraz z osprzętem oraz przyczepą transportową (DMC 2700 kg). Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu na potrzeby ochrony ludności w sytuacjach kryzysowych. Kryteria oceny: cena (90%) oraz okres gwarancji (10%). Wymagana gwarancja min. 24 miesiące.
Kluczowe wymagania
- Zapoznanie się z przedmiotem zamówienia
- Posiadanie sprzętu i kwalifikacji do należytego wykonania
- Gwarancja min. 24 miesiące (pod rygorem odrzucenia oferty)
- Oferta musi być złożona w formie elektronicznej (PDF w ZIP, hasło przesyłane SMS/tel)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: SG.271.2.4.2026
Numer postępowania SG.271.2.4.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup wraz z dostawą nowej minikoparki gąsiennicowej z osprzętem oraz przyczepą do jej transportu
Dostawa fabrycznie nowej minikoparki gąsiennicowej (produkcja od 2025 r.) z osprzętem oraz przyczepy transportowej (DMC 2700 kg).
Dokumenty (6)
- Załącznik Nr 1 - do zapytania ofertowego - formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 2 - Klauzula informacyjna.rtfrtf
- Załącznik nr 3 - projekt umowy.pdfpdf
- SG.271.2.4.2026 - Zapytanie ofertowe — „Zakup wraz z dostawą nowej minikoparki gąsiennicowej z osprzętem oraz przyczepą do jej transportu” z dn. 03.08.2026…pdf
- Wyjaśnienia treści ZO do SG.271.2.04.2026— z dn. 06.08.2026 r..pdfpdf
- Wyjaśnienia treści ZO do SG.271.2.04.2026— z dn. 07.08.2026 r..pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.