Zakup i dostawa wyposażenia do magazynu OL i OC
Zamawiający: gminazebowice (ezamawiajacy.pl), Zebowice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Zębowice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zakup wyposażenia magazynowego dla ochrony ludności (namiot pneumatyczny, motopompa, pompa szlamowa oraz węże). Przedmiotem jest dostawa sprzętu wraz z gwarancją min. 24 miesiące. Kryteria oceny: cena (90%) oraz okres gwarancji (10%).
Kluczowe wymagania
- Gwarancja min. 24 miesiące (pod rygorem odrzucenia oferty)
- Posiadanie sprzętu i kwalifikacji do należytego wykonania
- Złożenie oferty w formie elektronicznej (PDF, ZIP, hasło)
- Podpisanie formularza ofertowego
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: SG.271.2.5.2026
Numer postępowania SG.271.2.5.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa wyposażenia do magazynu OL i OC
Dostawa sprzętu ratunkowego: namiot pneumatyczny z wyposażeniem, motopompa pożarnicza, pompa szlamowa oraz węże ssawne i tłoczne.
Dokumenty (5)
- SG.271.2.5.2026 - Zapytanie ofertowe — „Zakup i dostawę wyposażenia do magazynu OL i OC” z dn. 03.08.2026 r..pdfpdf
- Załącznik Nr 1 - do zapytania ofertowego - formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 2 - Klauzula informacyjna.rtfrtf
- Załącznik nr 3 - projekt umowy.pdfpdf
- Wyjaśnienia treści ZO do SG.271.2.05.2026— z dn. 06.08.2026 r..pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.